Profesinis meistriškumas demonstruotas Lietuvos masažuotojų čempionate

2020 m. rugsėjo 19 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro masažo specialybės mokiniai ir mokytojai dalyvavo pirmajame Lietuvoje atvirame masažuotojų čempionate „Kurkime masažą kartu“. Čempionatą rengė „Boriso Tajupovo Masažo Mokykla“ kartu su profesinio mokymo centru „Žirmūnai“.

Vykusiame čempionate masažo meistrai ir mokiniai galėjo atskleisti savo gebėjimus, pademonstruoti praktinius įgūdžius ir profesionalumą. Jo metu buvo išrinkti ir apdovanoti geriausi masažuotojai penkiose – klasikinio, gydomojo, SPA, veido ir sportinio – masažo kategorijose.

Sveikiname Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro II kurso mokinius – Liuciją Ramaslauskaitę, Renatą Kuicienę, Naglį Petraitį, Mindaugą Dvylaitį, Povilą Krapiką ir Rūtą Grigaitienę – sėkmingai pasirodžius klasikinio masažo rungtyje. Vienas iš masažuotojų čempionato tikslų buvo išrinkti gabiausius masažo meistrus ir tarp silpnaregių bei populiarinti specialybę „masažo terapeutas“ kaip veiksmingą socialinės integracijos įgyvendinimą. Taigi Karaliaus Mindaugo PMC atstovavę Mindaugas Dvylaitis ir Povilas Krapikas buvo ypatingai pastebėti, padrąsinti ir paskatinti specialiuoju prizu bei padėka už meistriškumą.

Karaliaus Mindaugo PMC pedagogus atstovavo masažo profesijos mokytojas – Arnius Mickevičius. Jis dalyvavo nominacijoje  „Sportinis masažas“ ir iškovojo I-ąją vietą! Už komandinį pasiruošimą čempionatui Karaliaus Mindaugo PMC įteikta III vietos taurė. 

Dalintis su draugais: