Profesinio orientavimo renginiuose moksleiviams – praktiška pažintis su profesiniu mokymu

2023 05 24

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras ištisus metus organizuoja profesinio orientavimo renginius, Atvirų durų dienas, kad moksleiviai iš visos Lietuvos susipažintų su populiariausiomis profesijomis ir atrastų modernų bei labai praktišką profesinį mokymą. Ypač renginiai aktualūs 8-12 klasių moksleivių grupėms, nes dažniausiai šiuo etapu priimami pirmieji asmeninės profesinės karjeros projektavimo sprendimai.

Gegužės 22 – 23 dienomis Karaliaus Mindaugo PMC sektoriniame Grožio paslaugų centre lankėsi Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos, Prienų r. Skriaudžių pagrindinės mokyklos, Kauno Kazio Griniaus progimnazijos, Tauragės r. Skaudvilės gimnazijos, Tauragės Žalgirių ir Versmės gimnazijų moksleivių grupės. Mokiniams buvo įdomu pamatyti sektorinį centrą, kur mokiniai ištisus metus atlieka praktiką ir teikia įvairias paslaugas klientams realiomis darbo sąlygomis. Su didžiulia motyvacija mokiniai įsijungė į profesijas pristatančias veiklas – mokėsi teikti pirmąją pagalbą, masažuoti, sukurti žaismingą šukuoseną bei laikysenos pagrindų ant modernaus jojimo simuliatoriaus. Moksleiviai įgijo kasdieniame gyvenime naudingų žinių iš paramedikų, masažuotojų, kirpėjų, floristų bei kitų profesijų atstovų. Tikime, kad praktiniai mokytojų patarimai pravers kasdieniame gyvenime, o profesijos „pasimatavimas“ padės apsispręsti renkantis profesinį kelią.

Primename, kad jau birželio 1 d. startuoja priėmimas mokytis! Užduoti Jums rūpimą klausimą apie profesinio orientavimo renginius, dominančią profesiją ir priėmimą visuomet galite tel. +370 626 64580 ir el. p. priemimas@kaupa.lt.

Dalintis su draugais: