Profesinio mokymo įstaigų mokiniai respublikiniame konkurse pasitikrino matematikos žinias

2022 11 23

2022 m. lapkričio 23 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko respublikinis profesinio mokymo įstaigų mokinių matematikos konkursas „Matematika išmaniai“. Pasitikrinti matematikos žinias susirinko mokinių komandos iš 10 skirtingų profesinio mokymo įstaigų. Susirinkusius konkurso dalyvius pasveikino Karaliaus Mindaugo PMC direktorė Nora Pileičikienė ir Gimnazijos skyriaus vedėja Aldona Bilotienė.

„Konkurso tikslas – paskatinti mokinius kūrybiškai pažvelgti į matematiką, lavinti loginį mąstymą, skatinti saviraišką, kūrybingumą ir gebėjimą dirbti komandoje. Mokinius lydintiems matematikos mokytojams tai puiki proga pasidalinti savo patirtimis ir pasisemti naujų idėjų savo matematikos pamokoms,“ – sako A. Bilotienė. Konkurso iniciatorė ir užduočių rengėja, Karaliaus Mindaugo PMC matematikos vyr. mokytoja Sandra Brazauskienė, džiaugėsi mokinių sumanumu ir imlumu išmaniosioms technologijoms. Konkurso dalyviai turėjo įveikti net 4 skirtingus etapus: „Sąvokos ir galvosūkiai“, „Įdomieji matematikos elementai. Teiginiai: tiesa ar melas?“, „Blic“, „Skaičiavimai“.

Komisijai suskaičiavus užduočių atlikimo balus, paaiškėjo šių metų nugalėtojai. Sveikiname visus dalyvavusius ir nugalėtojus!

I VIETA – Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro komanda.

II VIETA – Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro ir Kauno technologijų mokymo centro komandos.

III VIETA – Kauno informacinių technologijų mokyklos komanda.

Dalintis su draugais: