Profesijos mokytoja Vilma Povilionienė – antrus metus iš eilės absoliuti Lietuvos moterų fitneso ir kūno rengybos čempionė!

2022 08 30

Sveikiname Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro profesijos mokytoją, trenerę ir sveikos gyvensenos specialistę Vilmą Povilionienę, kuri Pasaulio Fitneso ir Pasaulio kultūrizmo federacijos (WFF – WBBF) organizuojamose varžybose „55-th Amber Prix International“ iškovojo I VIETĄ moterų klasikinės figūros kategorijoje (WOMAN Figure Classic) ir apgynė dar 2021 m. iškovotą titulą.

Šiemet V. Povilionienė savo jėgas išbandė startuodama ir moterų bikinio kategorijoje (Woman Bikini).  Sveikiname su iškovota II VIETA! Šie pasiekimai įrodo, kiek daug galima pasiekti turint stiprią motyvaciją, aistrą sportui ir siekiui įkvėpti kitus. Vilma džiaugiasi tapusi absoliučia Lietuvos moterų fitneso ir kūno rengybos čempione ir tikisi, kad jos pavyzdys paskatins visus sportuoti ir rūpintis sveikata.

Š. m. rugpjūčio 27 d. Klaipėdoje vykusiose varžybose dalyvavo sportininkai iš 10 pasaulio valstybių: Indijos, Suomijos, Lenkijos, Slovakijos, Ukrainos, Latvijos, Lietuvos ir kt. Sportinį meistriškumą jie demonstravo „55-th Amber Prix International“ , „33-th World AM-PRO Championship“, „48-th Lithuania Cup Open varžybose.

Dalintis su draugais: