Profesijos mokytoja Vilma Povilionienė – absoliuti Lietuvos kūno rengybos ir fitneso čempionė!

2021 09 09

Sveikiname Karaliaus Mindaugo PMC profesijos mokytoją Vilmą Povilionienę tapus absoliučia Lietuvos kūno rengybos ir fitneso čempione! 2021 m. rugsėjo 4 d. Klaipėdoje vykusiame 54-ajame „Amber Prix International“ turnyre Vilmai pavyko pasiekti užsibrėžtus tikslus ir pelnyti aukščiausius apdovanojimus!

Anot profesijos mokytojos ir trenerės, reguliarus fizinis krūvis yra labai svarbus harmoningai organizmo funkcijų veiklai, lėtina senėjimo procesus, teigiamai veikia nervų sistemą. Tad kiekvienam žmogui labai svarbu atrasti sau tinkančią fizinio aktyvumo formą ir skirti laiko judesiui. V. Povilionienė profesinėmis žiniomis dalinasi su Sveikatos priežiūros skyriuje besimokančiais būsimaisiais masažuotojais ir paramedikais. Ji dėsto dalykus apie sąmoningą fizinio aktyvumo reguliavimą bei prevencinių medicininių priemonių taikymą, dalinasi profesinėmis įžvalgomis ir rekomendacijomis.

Puiki galimybė sportuoti su trenere Vilma Povilioniene atsiveria visiems Karaliaus Mindaugo PMC mokiniams. Kviečiame lankyti jos vedamą funkcinių grupinių treniruočių būrelį Karaliaus Mindaugo PMC, I-III 15.00-18.00 val., Mankštos salėje (Karaliaus Mindaugo pr. 11).

Trenerė sako, kad užsiėmimų metu yra tobulinamos žmogaus fizinės savybės – jėga, lankstumas, pusiausvyra, greitumas, koordinacija ir ištvermė. Užsiėmimas tinka bet kokio amžiaus ir skirtingo fizinio pasirengimo žmonėms. Treniruotės vyksta skambant muzikai ir tai padeda palaikyti tinkamą krūvio intensyvumą. Treniruočių metu dažniausiai dirbama su savo kūno svoriu, taip pat yra naudojamos papildomos priemonės: svareliai, gumos, didieji gimnastikos kamuoliai, pilateso kamuoliukai, stepai ir kt. Energingos treniruotės leis džiaugtis stangresniu, sveikesniu ir gražesniu kūnu!

Dalintis su draugais: