Profesijos mokytoja I. Ūsienė: kasdienės veido odos priežiūros patarimai (video)

„Norint džiaugtis švaria ir gražia veido oda – būtina ja tinkamai pasirūpinti kasdien“, – teigia Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro kosmetiko mokymo programos profesijos mokytoja Ilona Ūsienė ir  dalinasi naudingais praktiniais patarimais. Tam, kad kasdienis grožio ritualas duotų maksimalų rezultatą labai svarbu naudoti tik individualiai tinkančias priemones. Jas pagal Jūsų odos tipą ir problematiką profesionaliausiai gali parinkti grožio specialistas – kosmetikas ar kosmetologas. Priemones patariama naudoti vienos linijos ar kompanijos, nes jų ingredientai vienas kitą papildyto ir yra tarpusavyje suderinti.

Tinkamas odos prausimas

Tai yra pirmasis etapas tinkamai veido odos priežiūrai. Prausimo metu pašalinami nešvarumai, dulkės, makiažas ir riebalai nuo odos.  Prausti veido odą reiktų ryte ir vakare su Jums tinkančiomis priemonėmis. Tai gali būti putos, pienelis, gelis ar kitos priemonės. Prausti reiktų švelniai, laikantis masažinių linijų krypčių – nuo veido centro į šonus. Po prausimo pieneliu yra būtinas tonikas, kad būtų atstatytas odos PH. Tačiau, jeigu naudojate prausiamąją priemonę su rūgštimi ir pačio produkto PH yra tinkamas, odos papildomai tonizuoti jau nereikia. Užtenka nuplauti veidą šiltu vandeniu ir nusausinti minkštu medvilniniu rankšluosčiu.

Odos šveitimas

Veido odos šveitimą reiktų naudoti 1 – 2 kartus per savaitę. Ši procedūra padeda nuo odos pašalinti negyvas ląsteles, suminkštinti odą, tinka norint pašviesinti pigmentines dėmes, mažinti randeliams ir poroms. Po šveitimo oda jau būna paruošta serumui, masažui, ar kremui. Siūloma kasdien naudoti Jums tinkantį drėkinamąjį veido kremą. Tepkite kremą ant šiltos odos, iš karto kai tik jį nuprausiat.

Masažas ir kaukė

Jo metu oda pastangrinama, pagerinama kraujotaka. Svarbiausia, ką reiktų žinoti – masažines linijas. Nuo veido vidurio į išorę. Ant kaklo produktas tepasi iš apačios į viršų, nuo smakro vidurio ir iki ausies spenelio. Galima priemones įsimasažuoti 2-5 minutes. Video pamokoje mokytoja puikiai parodo, kokius masažinius judesius naudoti. Po masažo oda pasiruošusi kaukei, tad pasirinkite Jums labiausiai tinkamą produktą ir palepinkite savo odą.

Apie viską išsamiau – video pamokoje. Kviečiame žiūrėti! Filmuota iki karantino paskelbimo.

Dalintis su draugais: