Profesija sporto entuziastams

Visus sporto entuziastus, kurie trokšta savo puoselėjamą pomėgį paversti mylimu darbu, kviečiame rinktis Sporto klubo paslaugų darbuotojo, Sporto klubo veiklos organizatoriaus profesiją. Mokysitės ne tik organizuoti sporto klubo veiklą, konsultuoti klientus, bet ir daug įdomių profesinių dalykų – žmogaus anatomijos ir fiziologijos, psichologijos ir marketingo pagrindų, biomechanikos, fizioterapinių procedūrų, judesio ir treniruočių metodikų, aktyvaus laisvalaikio organizavimo, įvairių sporto šakų pagrindų.

Naujus mokinius pasitinka renovuota sporto salė. Treniruotėms skirta sporto įranga papildyta nauju inventoriumi, sumontuotas naujas apšvietimas, sienų pamikštinimai, sudėtos langų apsaugos, iš esmės atnaujinti persirengimų kambariai. Kad mokiniams mokytis ir sportuoti būtų patogu, saugu ir malonu.

Anot sporto trenerių, pradėti mankštintis pasikonsultavus su specialistu visuomet yra geriau, nes jie gali patarti, koks fizinis krūvis žmogui tinkamiausias, kaip jį reiktų didinti, kokią treniruotės metodiką pasirinkti.

Būtent tokius specialistus, kurie gali ne tik patarti, bet ir savo pavyzdžiu motyvuoti rengia Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras. Tarp šios programos absolventų ne tik sporto mėgėjai, bet ir profesionalūs sportininkai, garsinantys Lietuvos vardą tarptautinėje erdvėje. Tai daugkartinis Lietuvos ir Europos čempionatų jėgos trikovės rekordininkas ir pasaulio jėgos trikovės bronzos medalio laimėtojas Albertas Motiečius.

Albertas tikina, kad būtent Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre Sporto klubo paslaugų darbuotojo programoje įgytos žinios jam padeda konsultuojant ir dalinant patarimus sporto entuziastams. „Dažnai tenka sulaukti klausimų, kurie nėra susiję su jėgos trikove. Kol nesimokiau Centre nelabai žinodavau, ką žmogui patarti, kai klausia ne apie mano sportą. Įstojęs į Sporto klubo paslaugų darbuotojo programą gavau labai platų žinių spektrą, kurios apima įvairias treniruotes, metodikas, mitybą. Taigi vien dėl to džiaugiuosi savo profesiniu pasirinkimu,“ – pasakoja atletas.

Kviečiame prisiminti pokalbį su Albertu Motiečiumi!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija.

Dalintis su draugais: