Prisijungėme prie karjeros mentorystės platformos „idialogue.lt“

Lietuvoje vis labiau populiarėja mentorystė. Tai yra tam tikra profesinio tobulėjimo priemonė, padedanti pilnai atskleisti jauno žmogaus potencialą. Atsižvelgiant į augantį žmonių poreikį tobulėti, išmokti naujų dalykų, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras nuo šių metų lapkričio mėnesio prisijungė prie karjeros mentorystės platformos „idialogue.lt“. Tai yra atvira ir nemokama platforma, kurioje patyrę įvairių sričių Mentoriai dalijasi savo patirtimi su mokiniais ir studentais, norinčiais tobulėti pasirinktoje profesinėje srityje.

Ši mentorystės platforma jungia visą Centro bendruomenę: mokinius, mokytojus, administracijos darbuotojus, absolventus ir socialinius partnerius. Platformoje gali registruotis tiek mentoriai, tiek mokiniai (vad. mentee).

Kviečiame mokinius jungtis ir surasti savo Mentorių

Mentorystė yra svarbi sėkmingos karjeros dalis, nes patyręs savo srities ekspertas dalindamasis patirtimi padeda, palaiko, nukreipia ir motyvuoja siekti išsikeltų tikslų. Todėl, jeigu turite su savo karjera susijusių klausimų ar abejonių, registruokitės platformoje, išsirinkite mentorių ir gaukite atsakymus.

Mentorių galima rinktis ne tik iš visų Karaliaus Mindaugo PMC bendruomenės narių, kurie yra prisiregistravę platformoje, bet ir iš kitų ten esančių mentorių.

Kaip užsiregistruoti ir naudotis platforma, daugiau informacijos rasite čia.

Karaliaus Mindaugo PMC bendruomenės narius kviečiame būti Mentoriais ir dalintis patirtimi

Pagrindinis mentoriaus vaidmuo yra padėti mokiniui tobulėti dalijantis savo profesine ir asmenine patirtimi. Nauda yra abipusė, nes šio bendravimo dėka mokinys gauna atsakymus ir motyvacijos veikti, o mentorius įprasmina savo patirtį ir vysto lyderystės įgūdžius.

Mentoriavimas – tai ne tik bendravimas su mokiniais, bet ir reikšmingas indėlis į būsimų absolventų sėkmę ir Karaliaus Mindaugo PMC bendruomenės stiprinimą. Todėl, jeigu esate savo srities entuziastas, norite dalintis ir savo patirtimi įkvėpti kitus, kviečiame registruotis platformoje ir tapti mentoriais.

Daugiau informacijos apie mentorystės platformą ir kaip prisijungti rasite čia.

Dalintis su draugais: