Prisidėjome siekiant masiškiausio masažo Lietuvoje rekordo!

Liepos 13 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro masažuotojo mokymo programos absolventai bei masažuotojai pirmakursiai vyko į Birštoną ir padėjo siekti masiškiausio masažo Lietuvoje rekordo. Šį  iššūkį užsibrėžė „Eglės sanatorija“ ir didžiausių pėsčiųjų žygių Baltijos šalyse organizatorius „Trenkturas“.

Žygeiviai, kurie dalyvavo pėsčiųjų žygyje „Nemuno kilpomis su Gjensidige 2019“ turėjo puikią progą pasigrožėti ne tik vaizdingomis Nemuno kilpų regioninio parko apylinkėmis, bet ir galimybę tapti simbolinio rekordo dalimi. Viena iš žygio poilsio stotelių tapo „Eglės sanatorija“. Būtent čia žygeivių laukė masažuotojai, kurie susibūrė tam, kad visi kartu vienu metu masažuotų rekordinį skaičių žygio dalyvių. Specialistai atliko nugaros, pečių, kaklo, galvos ar kojų masažus. Rekordas buvo filmuojamas, o jį stebėjo paskirti nepriklausomi ekspertai. Visi surinkti duomenys pateikti rekordus registruojančiai agentūrai „Factum“.

„Labai džiugu, kad yra organizuojami tokie renginiai, kurie skatina ne tik fizinį aktyvumą, bet ir puoselėja sveikatingumą. Prisidedame prie šių puikių iniciatyvų, nes rengiame būsimuosius masažuotojus, kuriems labai svarbi praktika. Tikimės, kad tokios iniciatyvos paskatins žmones labiau savimi pasirūpinti, daugiau judėti ir nepamiršti masažo, kuris labai svarbus kiekvieno žmogaus puikiai sveikatai,“ – teigia Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Sveikatos priežiūros skyriaus vedėja Vaida Prakapienė.

Visus susidomėjusius masažuotojo profesija, kviečiame pildyti prašymus mokytis LAMA BPO informacinėje sistemoje. Nuoroda į sistemą: www.profesinis.lamabpo.lt. Priimama mokytis po 12 kl. (trukmė 2 metai) ir turinčius 1 ar daugiau kvalifikacijų į tęstinę mokymo programą (trukmė 1,5 metų).

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

Dalintis su draugais: