Prasidėjo priėmimas mokytis: norintieji įgyti profesiją jau gali teikti prašymus

2023 06 01

Kviečiame mokytis populiariausiame ir didžiausiame paslaugų sektoriaus profesijų mokymo centre Lietuvoje! Birželio 1 d. – rugpjūčio 7 d. vyksta pagrindinis priėmimas mokytis į Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą, kuris visoje šalyje garsėja praktinio mokymo bazių gausa ir inovatyvumu, absolventų pergalėmis konkursuose ir čempionatuose, sutelkta profesionalų, mokytojų-praktikų komanda.

Karaliaus Mindaugo PMC mokiniai gali tobulėti išskirtiniame Baltijos šalyse sektoriniame Grožio paslaugų centre. Prižiūrimi meistrų jie teikia kirpimo, kosmetines, masažo, manikiūro ir pedikiūro, SPA, drabužių taisymo ir kitas paslaugas. Atlikdami praktiką realaus darbo sąlygomis, jie ne tik tobulėja, kaip savo srities specialistai, bet ir pradeda burti būsimų klientų ratą. Būsimieji paramedikai praktinius įgūdžius tobulina naudodamiesi pačiais naujausiais išmaniaisiais manekenais bei įranga. Šis profesinio mokymo centras vienintelis Lietuvoje paramedikų rengimui turi įsigijęs mokomąjį greitosios pagalbos automobilį. 

Karaliaus Mindaugo PMC galima įgyti perspektyvias grožio, sveikatos ir socialinės gerovės bei verslo krypčių profesijas. Prašymai mokytis pildomi internetu: https://lamabpo.lt/profesinis-mokymas/. Pagrindinio priėmimo vasaros etapo prašymus stojantieji galės teikti iki rugpjūčio 7 dienos. Šiame etape galima nurodyti iki 3 pageidavimų į valstybės finansuojamas ar nefinansuojamas vietas. Pagrindinio priėmimo vasaros etapo rezultatus stojantieji sužinos rugpjūčio 11 d., o rugpjūčio 14–17 d. galės sudaryti profesinio mokymo sutartis.

Pildyti prašymą sistemoje taip pat gali 9–10 klasių mokiniai bei I–IV klasių gimnazistai, norintys po pamokų savo mokykloje įgyti naudingų žinių ir mokytis pagal atskirus profesinio mokymo modulius Karaliaus Mindaugo PMC. Šiemet moksleiviai gali rinktis „Makiažo atlikimo“ (11 kl. mokiniams Kaune ir Palangoje), „Šukuosenų formavimo“ (9–12 kl. mokiniams Kaune) ir „Reklaminių vaizdo įrašų apdorojimo“ (9–12 kl. mokiniams Kaune) modulius.

Jei kyla klausimų, kviečiame juos užduoti tel. +370 626 64580 (Kaune) ir tel. +370 616 78427 (Palangoje), rašyti el. paštu: priemimas@kaupa.lt. Konsultacijos taip pat vyksta ir kontaktiniu būdu. Priėmimo komanda pasiruošusi suteikti visą informaciją ar padėti užpildyti prašymą mokytis sistemoje. Darbo laikas: I-IV 9:00 – 16:00 val., V 9:00-15:00 val. Karaliaus Mindaugo pr. 11, 219 Kaunas ir adresu Gedimino g. 5, Palanga.

Instrukcija, kaip užpildyti prašymą mokytis LamaBpo:

 

Dalintis su draugais: