Prasidėjo priėmimas į Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą!

Norintys įgyti profesiją jau nuo šiandien, birželio 1 d., gali teikti prašymus internetu: www.profesinis.lamabpo.lt. Pagrindinio priėmimo vasaros etapo prašymus stojantieji galės teikti iki rugpjūčio 11 dienos. Šiame etape galima nurodyti ne daugiau kaip 3 pageidavimus į valstybės finansuojamas ar nefinansuojamas vietas, tačiau kvietimą mokytis stojantysis gali gauti tik vieną. Šio etapo rezultatus stojantieji sužinos rugpjūčio 13 d., o rugpjūčio 13 d. – rugpjūčio 18 d. iki 14 val. galės sudaryti profesinio mokymo sutartis.

Į likusias laisvas vietas rugpjūčio 19–25 d. bus skelbiamas papildomas priėmimas. Prašymus dėl valstybės finansuojamų vietų galės teikti tik tie stojantieji, kurie profesinio mokymo sutarčių dėl valstybės finansuojamos vietos nesudarė pagrindinio priėmimo metu. Papildomo priėmimo rezultatai bus skelbiami rugpjūčio 27 dieną. Sutarčių sudarymas profesinio mokymo įstaigose vyks rugpjūčio 30 d. – rugsėjo 1 d.

Stojantieji raginami atidžiai pildyti informacinėje sistemoje esančią kontaktinės informacijos skiltį ir skaityti LAMA BPO siunčiamus elektroninius laiškus. Užsiregistravusiems ir bendrajame priėmime dalyvaujantiems asmenims viso priėmimo metu elektroniniu paštu bus siunčiami laiškai apie duomenų neatitikimą, kvietimą mokytis ir kita svarbi informacija.

Jeigu jau seniai svajojote įgyti grožio, sveikatos, socialinės gerovės ar verslo krypties profesiją – dabar pats tinkamiausias metas tą svajonę paversti realybe! Kviečiame mokytis Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre!

Čia suburta profesijos mokytojų – praktikų komanda, kurių kompetencijos ir profesionalumas pripažįstamas tarptautiniu lygmeniu. Daugelis profesinio mokymo centro mokinių yra aktyvūs įvairių profesinio meistriškumo konkursų dalyviai, gali didžiuotis aukščiausiais pasiekimais čempionatuose ir konkursuose.

Karaliaus Mindaugo PMC mokiniai gali tobulėti išskirtiniame Baltijos šalyse sektoriniame Grožio paslaugų centre. Prižiūrimi meistrų jie teikia kirpimo, kosmetines, masažo, manikiūro ir pedikiūro, SPA, drabužių taisymo ir kitas paslaugas. Atlikdami praktiką realaus darbo sąlygomis, jie ne tik tobulėja, kaip savo srities specialistai, bet ir pradeda burti būsimų klientų ratą

Centre besimokantiems mokiniams ir absolventams yra suteikiamos galimybės dalyvauti tarptautinėse „Erasmus+“ ir „Nordplus Junior“ judumo programose. Taip pat suteikiamos galimybės įgyti tarptautinės patirties atliekant praktikas užsienio įmonėse.

Kviečiame susipažinti su mūsų siūlomomis specialybėmis! Kyla klausimų dėl priėmimo?

  • Kviečiame skambinti tel. +370 626 64580 (Kaune) ir tel. +370 616 78427 (Palangoje) arba rašyti el. paštu: priemimas@kaupa.lt

Konsultacijos dėl priėmimo vyksta ir kontaktiniu būdu, laikantis operacijų vadovo nustatytų visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygų.

  • Nuo birželio 1 d. iki liepos 1 d. – 219 k. (bibliotekoje), Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas.
  • Nuo liepos 1 d. – 209 k., Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas.

2021 06 01

Dalintis su draugais: