Prasidėjo priėmimas į Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą!

Norintys įgyti profesiją jau nuo šiandien, gegužės 20 d., gali teikti prašymus LAMA BPO Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje (BPIS).

Šiemet prašymus mokytis pagal profesinio mokymo programų modulius profesinio mokymo įstaigose gali teikti ir I–IV gimnazijos klasių ir 9–10 bendrojo ugdymo mokyklų klasių mokiniai. Šie mokiniai tuo pačiu metu galės mokytis ir savo bendrojo ugdymo mokyklose, siekdami vidurinio išsilavinimo, ir profesinio mokymo įstaigose. Baigę modulius jie gaus kompetenciją patvirtinantį pažymėjimą.

Pagrindinio priėmimo vasaros etapo prašymus stojantieji galės teikti iki rugpjūčio 7 d., o vidurinį išsilavinimą turintys asmenys – iki rugpjūčio 12 d. Šiame etape stojantysis gali nurodyti ne daugiau kaip 3 pageidavimus. Kvietimai mokytis asmenims, turintiems pagrindinį išsilavinimą ar jo neturintiems, bus paskelbti rugpjūčio 10 d., vidurinį išsilavinimą turintys asmenys kvietimus gaus rugpjūčio 14 d. Mokymo sutarčių su pakviestaisiais mokytis sudarymas profesinio mokymo įstaigose vyks rugpjūčio 12 d. – rugpjūčio 17 d.

Nuo rugpjūčio 15 d. iki rugpjūčio 26 d. registruotis ir teikti prašymus galės norintieji dalyvauti papildomame priėmime. Prašymus dėl valstybės finansuojamų vietų galės teikti tik tie stojantieji, kurie profesinio mokymo sutarčių dėl valstybės finansuojamos vietos nesudarė pagrindinio priėmimo metu. Pageidaujantys dalyvauti papildomame priėmime turės teikti naujus prašymus, kadangi pagrindinio priėmimo metu pateikti prašymai į papildomą priėmimą automatiškai neperkeliami. Jo metu stojantieji galės pateikti iki 2 pageidavimų.

Stojantieji raginami atidžiai pildyti informacinėje sistemoje esančią kontaktinės informacijos skiltį ir skaityti LAMA BPO siunčiamus elektroninius laiškus. Užsiregistravusiems ir bendrajame priėmime dalyvaujantiems asmenims viso priėmimo metu elektroniniu paštu bus siunčiami laiškai apie duomenų neatitikimą, kvietimą mokytis bei kita svarbi informacija.

Jeigu jau seniai svajojote įgyti grožio, sveikatos ar verslo krypties profesiją – dabar pats tinkamiausias metas tą svajonę paversti realybe! Kviečiame mokytis Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre!

Čia suburta profesijos mokytojų – praktikų komanda, kurių kompetencijos ir profesionalumas pripažįstamas tarptautiniu lygmeniu. Patirtimi dalinasi savo profesijai atsidavę mokytojai, tarp kurių – ir tarptautinės klasės teisėjai, ir Pasaulio grožio čempionatų dalyviai. Daugelis profesinio mokymo centro mokinių yra aktyvūs įvairių profesinio meistriškumo konkursų dalyviai, gali didžiuotis aukščiausiais pasiekimais čempionatuose ir konkursuose.

Centre besimokantiems mokiniams ir absolventams yra suteikiamos galimybės dalyvauti tarptautinėse „Erasmus+“ ir „Nordplus Junior“ judumo programose. Taip pat suteikiamos galimybės įgyti tarptautinės patirties atliekant praktikas užsienio įmonėse. 

Dalintis su draugais: