Praktinio mokymo bazės atnaujina savo veiklą ir kviečia registruotis paslaugoms

Informuojame, jog nuo 2020 m. birželio 1 d. Karaliaus Mindaugo PMC praktinio mokymo bazės, kuriose aptarnaujami klientai, atnaujina veiklą ir kviečia visus norinčius pasinaudoti įvairiomis paslaugomis! Vadovaujamasi visomis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis dėl paslaugų teikimo veiklos organizavimo karantino metu. 

Norėdami apsilankyti Kirpimo, grožio ir susijusių paslaugų sektoriniame praktinio mokymo centre „Modus“, turėtumėte žinoti, jog:

1. Į vidų įleidžiami tik apsaugines veido priemones dėvintys ir vienkartines pirštines mūvintys asmenys.

2. Prašome atvykti Jums paskirtu vizito laiku be lydinčiųjų asmenų.

3. Atvykus į Sektorinį praktinio mokymo centrą būsite įleidžiami tik pasiskambinę į registratūrą tel. +370 626 90763. Administratorė Jus maloniai įleis.

4. Prie įėjimo prašome dezinfekuoti rankas.

5. Sektoriniame praktinio mokymo centre prašome laikytis čiaudėjimo/ kosėjimo etiketo (kosėti į vidinę sulenktos rankos pusę arba į vienkartinę servetėlę).

6. Asmenys su akivaizdžiais peršalimo simptomai (kosulys, sloga ar pakilusi kūno temperatūra) nebus įleidžiami.

7. Praktiniame mokymo centre rekomenduojame laikytis 2 m. atstumo saugant savo ir kitų asmenų sveikatą.

8. Rekomenduojame atsiskaityti ne grynaisiais pinigais.

9. Nerekomenduojama lankytis rizikos grupės asmenims (vyresnio nei 60 m. amžiaus asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 23 d. įsakymu Nr. V-483 „Dėl Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąrašo patvirtinimo“).

 

Dalintis su draugais: