Praktiniai mokymai bendradarbiaujant su Klaipėdos baseinu: būsimieji paramedikai mokėsi dirbti su gelbėtojais

2023 11 21

Lapkričio 16 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro paramedikų profesijos mokytojai Erikas Henrikas Žilinskas, Martynas Brokas ir Povilas Kačinskas vyko į Klaipėdos baseiną, kuriame vedė pamoką ir mokymus tema „Praktinės paciento transportavimo situacijos“. Paramediko profesiją Karaliaus Mindaugo PMC Kaune ir Palangos Pajūrio skyriuje siekiantys įgyti mokiniai turėjo puikią progą tobulėti netradicinėje aplinkoje kartu su savo srities profesionalais.

„Praktinių mokymų metu būsimieji paramedikai mokėsi dirbti su gelbėtojais: lavino komandinio darbo įgūdžius, mokėsi komunikuoti su kitų tarnybų specialistais, tobulino pacientų transportavimo bei kitus svarbius skubios pagalbos teikimo įgūdžius,“ – sako mokymų organizatorius, paramedikų profesijos mokytojas Erikas Henrikas Žilinskas. Užsiėmimų metu savo žiniomis dalinosi Klaipėdos baseino gelbėtojai bei Karaliaus Mindaugo PMC paramedikų profesijos mokytojai – Povilas Kačinskas, Martynas Brokas, Gabija Batavičiūtė bei mokytojai, dirbantys Klaipėdos GMPT filiale – Tomas Drungilas ir Simonas Žutautas.

Po užsiėmimų baseine, praktiniai mokymai persikėlė į Karaliaus Mindaugo PMC Pajūrio skyrių. Čia vyko masinės nelaimės pratybos, kurias organizavo ekstremalių situacijų mokytojas Artiomas Žigeu.

„Mokymų metu buvo smagu stebėti, kaip būsimieji paramedikai iš Kauno ir Palangos dirba kartu siekiant bendro tikslo – išgelbėti kuo daugiau gyvybių. Tikiu, kad tokios pamokos mokinius įkvepia ir skatina tobulėti. Kadangi paramedikų darbas yra nuolat lydimas pačių įvairiausių nenumatytų scenarijų, pamokos netradicinėje aplinkoje leidžia mokiniams labiau priartėti prie realios darbo aplinkos ir tobulėti visapusiškai,“ – dalinasi E. Žilinskas.

Dėkojame visiems prisijungusiems prie masinės nelaimės pratybų – Dragūnų batalionui, Raudonojo kryžiaus Pasirengimo ekstremalioms situacijoms būrio atstovams ir privačiai GMP „Sidabrilis“.

Dalintis su draugais: