Praktinė treniruotė Žydrūno Savicko sporto klube „BIG Z“

2019 m. lapkričio 22 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre besimokantys būsimieji sporto klubo veiklos organizatoriai lankėsi Žydrūno Savicko sporto klube „Big Z“. Čia dirbantys profesionalūs treneriai supažindino mokinius su klubu, treniruokliais, pravedė praktinę treniruotę.

Dvejus metus trunkančių mokslų metu būsimieji sporto klubo veiklos organizatoriai mokosi daug aktualių profesinių dalykų – ne tik žmogaus anatomijos ir fiziologijos, biomechanikos, fizioterapinių procedūrų, judesio ir treniruočių metodikos, bet ir sporto klubų steigimo, veiklos planavimo ir organizavimo bei rinkodaros pagrindų. Pabaigę mokslus jie geba įvertinti kliento bendrą fizinį pasirengimą, sužino apie fizinių krūvių poveikį organizmui, išmano sveikos gyvensenos ir mitybos principus, geba sudaryti kliento aptarnavimo planą, konsultuoti bei motyvuoti klientus rūpintis savo sveikata ir grožiu.

Mokinių praktinės treniruotės vyksta atnaujintoje Karaliaus Mindaugo PMC sporto bei mankštos salėse. Čia mokomasi taisyklingai atlikti bazinius aerobikos judesius, pratimus su svarmenimis, štangomis ir treniruokliais. Taip pat mokiniai lankosi Lietuvoje veikiančiuose sporto klubuose, kur susipažįsta su žymiais Lietuvos sporto meistrais, klubų veiklos principais. Dėkojame Žydrūno Savicko sporto klubo „Big Z“ profesionalams, kurie pasidalino gerąja patirtimi ir pravedė praktinę treniruotę.

Žydrūnas Savickas tituluojamas stipriausiu visų laikų pasaulio žmogumi. Žydrūnas Savickas 6 kartus iš eilės laimėjo stipriausio pasaulio žmogaus titulą prestižiškiausiose jėgos sporto varžybose „Arnold‘s Strongest Man“. Šiose varžybose dalyvauja ne tik patys stipriausi pasaulio galiūnai, bet ir kitų jėgos sporto šakų atstovai. Varžybų nugalėtojas vadinamas stipriausiu žmogumi pasaulyje.

Dalintis su draugais: