Praktika: būsimieji masažuotojai teikia paslaugas Karaliaus Mindaugo PMC sektoriniame Grožio paslaugų centre

2022 01 17

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro sektoriniame Grožio paslaugų centre ištisus metus praktiką atlieka Karaliaus Mindaugo PMC mokiniai su meistrų priežiūra. Čia jie teikia kirpimo, kosmetines, manikiūro ir pedikiūro, masažo, drabužių taisymo paslaugas. Pastaruoju metu šiame sektoriniame centre praktiką atlieka net 10 masažuotojo specialybės antrakursių. Čia jie teikia paslaugas klientams iš išorės ir dirba realaus darbo proceso sąlygomis.

Anot Grožio paslaugų centro vadovės Rūtos Sutkuvienės, sektoriniame centre mokiniai gauna viską, ko reikia sėkmingam mokymuisi ir tobulėjimui. „Tai puiki galimybė  jiems dar besimokant profesijos įgyti realius praktinio darbo įgūdžius, pradėti burti klientų ratą, įgauti didesnio profesinio pasitikėjimo. Tik praktikos metu jie susiduria pačiais įvairiausiais klientais, skirtingomis situacijomis, kurios leidžia jiems tobulėti, kaip būsimiems specialistams“, – sako R. Sutkuvienė.

Antro kurso masažuotojai Jūratė Tunc ir Martynas Mosteika sako, kad sektoriniame Grožio paslaugų centre atliekama praktika jiems labai naudinga. Kalbėdami apie savo atliekamus masažus jie geru žodžiu mini profesijos mokytojus, kurie labai atsidavę savo profesijai ir su didžiuliu užsidegimu siekia perduoti žinias. Praktikos metu Jūratė su Martynu dirba poroje, tad paslaugai užsiregistravęs klientas gauna dvigubą dėmesį ir malonumą. Tiesa, kainos taip pat draugiškos. Praktikantai atlieka visų rūšių masažus – nuo nugaros, pečių ar sprando masažo iki viso kūno masažo karštais akmenimis.

Beje, Martynas Mosteika jau daugiau nei 10 metų profesionaliai užsiima Tailando boksu ir nuo vaikystės sukasi sporto pasaulyje. Jo tikslas – įgijus masažuotojo profesiją padėti kolegoms sportininkams bei kitiems traumų išvargintiems žmonėms. Tuo tarpu Jūratė Tunc keičia savo profesinį kelią ir iš administracinio darbo pereina sveikatos sritį. Derina masažo mokslus su bendrosios praktikos slaugos studijomis kolegijoje. Tai va taip ryžtingai ir su didžiuliu atsidavimu siekiama įgyvendinti profesines svajones.

Kviečiame registruotis masažo paslaugoms tel.: +370 626 90763. Adresas: Griunvaldo g. 22, Kaunas (prie prekybos centro „Akropolis“).

Kainos yra dviejų tipų, kurios skirstomos pagal tai, kas atlieka paslaugą:

  1. Paslaugą A atlieka mokytojai, mokiniai stebi;
  2. Paslaugą B atlieka mokiniai, mokytojai stebi.

Paslauga

A tipas, kaina Eur su PVM

B tipas, kaina Eur su PVM

Nugaros, pečių ir sprando masažas

17

12

Klasikinis viso kūno masažas (60 min.)

23

20

Viso kūno masažas su karštais akmenimis

20

15

Atpalaiduojantis viso kūno masažas (45 min.)

20

17

Taškinis galvos masažas

10

Kūno pilingas 

20

15

Kūno pilingas + klasikinis viso kūno masažas

30

23

Kūno įvyniojimo procedūra

25

20

Pilingas + kūno kaukė + garo vonia

30

25

Limfodrenažinis masažas (juosmuo, kojos)

9

9

Limfodrenažinis masažas (rankos)

6

6

Limfodrenažinis masažas (rankos/juosmuo/kojos)

15

Dalintis su draugais: