Pergalės tarptautiniame siuvėjo, sukirpėjo-konstruktoriaus profesinio meistriškumo konkurse

2024 05 13

Gegužės 9-10 d. Klaipėdos technologijų mokymo centre organizuotas 11-tas tarptautinis siuvėjo, sukirpėjo-konstruktoriaus profesinio meistriškumo konkursas „Mano banguojanti jūra 2024“. Dėl geriausiųjų vardo varžėsi 21 dalyvis iš 14 Lietuvos ir Latvijos profesinio mokymo įstaigų.

Komisijos nariai pagal nustatytus kriterijus vertino siuvėjo rungtyje pasiūtas sukneles, sukirpėjo-konstruktoriaus rungtyje sukonstruotus, sumodeliuotus ir pasiūtus palaidinių maketus. Didžiuojamės Karaliaus Mindaugo PMC mokinių pasiekimais! Sveikiname mokines ir jų profesijos mokytojas!

  • II VIETA – Diana Kazlauskaitė ir jos pasiūta suknelė (rengė profesijos mokytoja Ieva Kėželienė).
  • III VIETA – Jūratė Glambienė ir jos sukonstruotas, sumodeliuotas bei pasiūtas palaidinės maketas (rengė profesijos mokytoja Gražina Kochanauskaitė).

Primename, kad priėmimas į Karaliaus Mindaugo PMC vykdomas siuvėjo ir sukirpėjo-konstruktoriaus profesijas startuoja birželio 3 d. Jei norėtumėte išmokti siūti idealiai sau bei kitiems tinkančius drabužius bei realizuoti visas kūrybines idėjas – kviečiame mokytis. Priimami asmenys po 10 ar 12 klasių bei turintys vieną ar daugiau kvalifikacijų. Tai profesijos, kurios visuomet bus aktualios darbo rinkoje ir labai naudingos praktiškai.

                                                                                                                         

Dalintis su draugais: