Pasiūti apsauginiai kostiumai Kauno miesto GMPS

Covid -19 pandemijos metu Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro bendradarbiavimas su Kauno miesto GMPS vyksta ypač aktyviai. Profesinio mokymo centre rengiami paramedikai savanoriauja Karštojoje linijoje 1808 ir tobulina praktinius įgūdžius, o Tekstilės skyriaus bendruomenė atsiliepia į pagalbos prašymą pasiuvant didelių dydžių apsauginius kostiumus į iškvietimus vykstantiems GMPS paramedikams.

„Atsiliepėme į GMPS prašymą pasiūti didelių dydžių kostiumus, kad paramedikai galėtų saugiai ir patogiai vykti į iškvietimus,“ – teigia Sveikatos priežiūros skyriaus vedėja Vaida Prakapienė ir dėkoja siuvimo profesijos mokytojoms, kurios vos per pora dienų pasiruošė ir pasiuvo reikiamus kostiumus. Ačiū Irtai Navickienei, Laimai Kalaušienei, Vidai Marozienei, Ievai Kėželienei, Jūratei Balčiūnienei ir Rūtai Urbelienei.

„Džiaugiuosi Tekstilės skyriaus profesijos mokytojų komanda, kuri vos tik prireikus geba susitelkti ir greitai bei atsakingai reaguoti į užsakymus. Kostiumus siuvome iš agroplėvelės, kad jie būtų atsparesni plyšimams. Tikimės, jog su mūsų pasiūtais kostiumais paramedikai galės jaustis saugiai,“ – teigia Karaliaus Mindaugo PMC Tekstilės skyriaus vedėja Inga Butauskė.

Dėkojame Karaliaus Mindaugo PMC Sveikatos ir Tekstilės skyrių bendruomenėms už susitelkimą ir savanorystę!

Dalintis su draugais: