Pasimatuok profesiją

Įgyk arba „pasimatuok“ profesiją Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre!

Kviečiame rinktis įdomius modulius!

Ar norėtumėte išmokti makiažo paslapčių? Galbūt komponuoti augalus, modeliuoti šukuosenas, siūti tekstilės gaminius bei kitų šaunių dalykų? Primename, jog šiemet 9-12 klasių mokiniai tęsdami mokslus pagrindinėje mokykloje ar gimnazijoje gali įgyti ir pasirinktos profesijos įgūdžių!

  • Augalų pažinimas ir paruošimas komponuoti (M43021401)

Tai floristo modulinės profesinio mokymo programos modulis. Susipažinsite su augalų įvairove, mokysitės įvardinti ir apibūdinti pagrindinius augalų paruošimo komponuoti būdus. Mokysitės paruošti ir komponuoti skintus, vazoninius, džiovintus augalus.

  • Garso įrangos įrengimas ir priežiūra (P42021101)

Tai renginių techninio aptarnavimo darbuotojo modulinės profesinio mokymo programos modulis. Pasirinkę jį mokysitės suprasti scenos garso įrangos montavimo technines užduotis, sumontuoti scenos garso įrangą, valdyti scenos garso įrangą bei scenos garso programinę įrangą, reguliuoti garso parametrus.

  • Grimo atlikimas (P32101201)

Tai vizažisto modulinės profesinio mokymo programos modulis. Jame mokysitės paaiškinti teatro ir kino grimui atlikti naudojamų medžiagų ir įrankių paskirtį, naudojimą ir priežiūrą. Suprasti grimo medžiagų sudėtį, poveikį, indikacijas ir kontraindikacijas, parinkti kosmetikos priemones grimui atlikti pagal odos tipą ir būklę.

  • Makiažo atlikimas (P32101201)

Tai vizažisto modulinės profesinio mokymo programos modulis. Mokysitės nustatyti veido odos tipą ir atpažinti tam tikriems susirgimams būdingas odos problemas, darinius. Parinkti dekoratyvinės kosmetikos priemones, makiažo atlikimo techniką ir technologiją pagal nustatytą veido odos tipą ir problemas, koreguoti antakius, dažyti antakius ir blakstienas.

  • Nesudėtingų dirbinių iš tekstilės siuvimas (M43021402)

Tai Dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo modulinės profesinio mokymo programos modulis. Mokysitės išmanyti tekstilės medžiagų klasifikaciją, gamybą, savybes. Paruošti medžiagas sukirpimui, rengti išklotines, sukirpti dirbinių detales iš pagrindinių ir pagalbinių medžiagų, siūti tekstilės dirbinius.

  • Šukuosenų modeliavimas (P42101201)

Tai Kirpėjo modulinės profesinio mokymo programos modulis. Susipažinsite su plaukų garbanojimo, tiesinimo, džiovinimo įrankių rūšimis ir jų eksploatavimo ypatumais, šukuosenų modeliavimo technikomis, medžiagomis, įrankiais ir formavimo priemonėmis ilgalaikiam (cheminiam) plaukų garbanojimui ir tiesinimui, pagal plaukų struktūrą ir būklę.

  • Kambarių tvarkymas apgyvendinimo paslaugas teikiančioje įmonėje (P21101311)

Tai Kambarių tvarkytojo modulinės profesinio mokymo programos modulis. Mokysitės sutvarkyti kambarius, atsižvelgiant į jų statusą ir švaros lygį. Išmoksite valyti kietus bei minkštus paviršius įvairiomis valymo priemonėmis ir įranga.

Priėmimas vyksta www.profesinis.lamabpo.lt. Turite klausimų? Skambinkite +37062664580.