Parodoje „PET SHOW Lietuva“ – mokinių šou programa ir išskirtinių profesijų pristatymas

2020 m. sausio 18-19 d. VDU Žemės ūkio akademijoje vyko didžiausia gyvūnų paroda „PET SHOW Lietuva“. Joje išskirtines bei aktualias darbo rinkoje profesijas,  edukacinę programą apie gyvūnų gerovę bei šou pasirodymą „Ką dirba šunys“ pristatė Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre besimokantys būsimieji gyvūnų prižiūrėtojai. Mokiniai kartu su bendruomenės pareigūne pademonstravo, kad šunys yra ne tik namų puošmena ir džiaugsmas, bet ir puikūs pagalbininkai policijos pareigūnams. Meistriškai keturkojų draugų atlikti triukai ir dresūros mokykloje išmoktos komandos žavėjo parodos lankytojus ir dovanojo gausius plojimus.

Didžiulio vaikų susidomėjimo sulaukė ne tik mokinių paruošta programa, piešinių konkursas, bet ir nuostabus policijos bičiulis Amsis, kurį įkūnijo būsimoji gyvūnų prižiūrėtoja Aurelija.  Taip pat parodos lankytojai domėjosi gyvūnų prižiūrėtojo profesiją, kuri yra išskirtinė Lietuvoje ir ją galima įgyti tik Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre. Mokomasi ne tik auginti, prižiūrėti augintinius, bet ir atlikti kailio priežiūros bei kirpimo procedūras. Šiuo tikslu įkurta ir moderni praktinio mokymo bazė – „Šunų kirpykla“, kur mokiniai tobulina profesinius įgūdžius!

Kita profesija, kuri tarp gyvūnų mylėtojų kasmet atranda savo nišą yra Žirgininkystės verslo darbuotojo. Pasirodo, vis daugiau atsiranda žmonių, kurie trokšta išmokti profesionaliai pasirūpinti žirgais. Dažniausiai šią profesiją renkasi žirgų savininkai, kurie daugiau nori sužinoti apie savo žirgą, jo anatomiją, fiziologiją. Taip pat šios žinios yra labai svarbios sportuojantiems su žirgais, nes reikia siekti kuo ilgiau išsaugoti gyvūnų sveikatą.

Dėkojame visiems, kurie apsilankė parodoje, žiūrėjo parengtas programas, klausė, domėjosi galimybėmis mokytis. Primename, jog ištisus metus galite skambinti tel. 8 626 64580, ar rašyti el.p. priemimas@kaupa.lt bei užduoti visus Jums rūpimus klausimus apie mokymosi galimybes.

Dalintis su draugais: