Paramedikų rengimui – naujas greitosios pagalbos automobilis (video)

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras – paramedikų rengimo lyderis Lietuvoje. Kupina adrenalino ir veiksmo paramediko specialybė vilioja drąsius, ambicingus ir pasiryžusius padėti žmones. Būsimieji paramedikai mokosi pirmosios pagalbos teikimo, pacientų transportavimo, medicinos pagalbos teikimo ekstremalių situacijų metu ir kitų aktualių profesinių dalykų. Jiems žinias perduoda dėstytojų – profesionalų komanda.

Tam, kad praktines žinias įgyti būtų kuo lengviau mokiniams siūloma praktikuotis su pačia naujausia įranga. „Technologijos labai sparčiai žengia į priekį, o mes – kartu su jomis. Būsimieji paramedikai Karaliaus Mindaugo PMC įgyja praktinius įgūdžius naudodamiesi išmaniaisiais manekenais, kad kuo labiau priartėtų prie realios darbo aplinkos. Džiugu, kad praktinio mokymo bazę papildė naujas greitosios pagalbos automobilis, kuris mokymui suteiks tik dar daugiau kokybės bei praktikos“, – sako Karaliaus Mindaugo PMC Sveikatos priežiūros skyriaus vedėja Rūta Matulevičienė.

Anot paramedikų profesijos mokytojo Povilo Kačinsko, greitosios pagalbos automobilis leis mokiniams realiai įsivaizduoti, kaip dirba paramedikas. „Automobilyje jie ras ir nešiojamą deguonį, defibriliatorių su monitoriumi, automatinį švirkštą, gleivių atsiurbėjus, vaistų ampuliarus ir visas kitas svarbiausias priemones, kurios yra kiekvienams greitosios pagalbos automobilyje“, – pasakoja P. Kačinskas ir kviečia pažvelgti į  greitosios pagalbos automobilio vidų.

Dalintis su draugais: