Papildomame priėmime dalyvavusiems: kviečiame pasirašyti mokymosi sutartis

Informuojame papildomame priėmime dalyvavusius stojančiuosius, kad rugpjūčio 27 dieną buvo išsiųsti kvietimai mokytis prašymuose nurodytais elektroninio pašto adresais. Kvietimus stojantieji jau gali matyti prisijungę prie savo prašymo paskyros Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje (BPIS). Sveikiname visus, kurie gavo kvietimus mokytis ir Jums patogiu būdu pasirašyti profesinio mokymo sutartis. Tik pasirašius sutartis tapsite oficialiais Karaliaus Mindaugo PMC mokiniais!

SUTARČIŲ PASIRAŠYMO BŪDAI:

ATVYKUS Į KARALIAUS MINDAUGO PMC. Sutarčių su pakviestaisiais mokytis Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre pasirašymas vyks rugpjūčio 30 d. 8:00-18:00 val., rugpjūčio 31 d. 8:00-18:00 val., rugsėjo 1 d. 8:00-14:00 val. adresu Karaliaus Mindaugo pr. 11, 209 kab., Kaunas. Stojantieji, kurie gavo kvietimus mokytis Karaliaus Mindaugo PMC Kurorto verslo skyriuje Palangoje, laukiami tomis pačiomis dienomis ir valandomis adresu, Gedimino g. 5, Palanga. Atvykdami pasirašyti profesinio mokymo sutartį dėvėkite nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

ELEKTRONINIS. Tai pats patogiausias ir greičiausias būdas pasirašyti sutartį. Jums tiesiog reikia prisijungti prie LAMA BPIS. Prisijungę, matysite skiltį SUTARTYS. Čia galite peržiūrėti ir susipažinti su sutartimi, kuri bus pasirašoma. Susipažinus su sutartimi, spaudžiate PASIRAŠYTI SUTARTĮ ELEKTRONINE FORMA. Būtina pažymėti, jog sutinkama su sąlygomis ir tik tuomet spaudžiama pasirašyti. Jums paspaudus pasirašyti, sistema nukreips į elektroninių valdžios vartų tinklalapį, kuriame turėsite pasirinkti identifikavimo ir pasirašymo būdą – per el. banką, su mobiliuoju el. parašu arba tiesiog el. parašu. Visa išsami instrukcija, kaip tai atlikti ⇒ sutarties sudarymo instrukcija.

SUTARČIŲ PASIRAŠYMO METU BŪTINA TURĖTI ŠIUOS DOKUMENTUS:

  • asmens tapatybę liudijantis dokumentas;
  • baziniai išsilavinimo dokumentai (brandos atestatas arba pagrindinio išsilavinimo pažymėjimas);
  • Sveikatos pažymos kopija (086/a – turintiems tiek pagrindinį, tiek vidurinį išsilavinimą, o 027-1/a – turintiems tik pagrindinį išsilavinimą, nepilnamečiams);
  • 2 nuotraukos dokumentams;
  • Kitų dokumentų kopijos (santuokos liudijimo ir kt.).

Pasirašant sutartį elektroniniu būdu, reikalingus dokumentus kviečiame pristatyti į Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą kaip įmanoma greičiau – rugsėjo pirmomis dienomis.

Visais priėmimo ir sutarčių pasirašymo klausimais konsultuojama tel. 8 626 64580.

Dalintis su draugais: