Papildomame priėmime dalyvavę ir gavę kvietimus mokytis kviečiami pasirašyti mokymosi sutartis

2022 08 29

Kviečiame visus, kurie dalyvavo papildomame priėmime ir gavo kvietimus mokytis rugpjūčio 29–31 d. sutdaryti profesinio mokymo sutartis. Kvietimus stojantieji gali matyti prisijungę prie savo prašymo paskyros Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje (BPIS), kvietimai išsiųsti ir prašymuose nurodytais elektroninio pašto adresais. Tik pasirašius sutartį nurodytomis dienomis oficialiai tapsite Karaliaus Mindaugo PMC bendruomenės nariais! Nepasirašius mokymosi sutarties, kvietimas mokytis yra anuliuojamas.

SUTARČIŲ PASIRAŠYMO BŪDAI:

ELEKTRONINIS (NUOTOLINIS). Tai pats patogiausias ir greičiausias būdas pasirašyti sutartį. Jums tiesiog reikia prisijungti prie LAMA BPIS sistemos. Prisijungę, matysite skiltį SUTARTYS. Čia galite peržiūrėti ir susipažinti su sutartimi, kuri bus pasirašoma. Susipažinus su sutartimi, spaudžiate PASIRAŠYTI SUTARTĮ ELEKTRONINE FORMA. Būtina pažymėti, jog sutinkama su sąlygomis ir tik tuomet spaudžiama pasirašyti. Jums paspaudus pasirašyti, sistema nukreips į elektroninių valdžios vartų tinklalapį, kuriame turėsite pasirinkti identifikavimo ir pasirašymo būdą – per el. banką, su mobiliuoju el. parašu arba tiesiog el. parašu. Visa išsami instrukcija, kaip tai atlikti ⇒ sutarties sudarymo instrukcija

ATVYKUS Į KARALIAUS MINDAUGO PMC. Rugpjūčio 29–31 dienomis kviečiame atvykti adresu Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, 209 kab. Stojantieji, kurie gaus kvietimus mokytis Karaliaus Mindaugo PMC Kurorto verslo skyriuje, laukiami tomis pačiomis dienomis adresu, Gedimino g. 5, Palanga.

SUTARČIŲ PASIRAŠYMO METU BŪTINA TURĖTI ŠIUOS DOKUMENTUS:

  • asmens tapatybę liudijantis dokumentas;
  • sveikatos pažymos kopija (086/a forma, o nepilnamečiams ir 027-1/a forma);
  • 2 nuotraukos dokumentams;
  • kitų dokumentų kopijos (santuokos liudijimo ir kt.).

SUTARTĮ PASIRAŠANT ELEKTRONINIU BŪDU, DOKUMENTUS PRISTATYTI REIKIA ĮVADINIŲ SUSITIKIMŲ METU.

Jei kyla klausimų, kviečiame juos užduoti tel: +370 626 64580 (Kaune) ir tel. +370 616 78427 (Palangoje), rašyti el. paštu: priemimas@kaupa.lt. 

Dalintis su draugais: