Pajūrios skyriaus absolventams Palangoje iškilmingai įteikti profesinio mokslo diplomai

2023 04 19

Gegužės 19 dieną Palangos kurhauze vyko iškilminga profesinio mokslo diplomų įteikimo ceremonija Karaliaus Mindaugo PMC Pajūrio skyriaus absolventams. Šia gražia proga juos sveikino ir profesinės sėkmės linkėjo Karaliaus Mindaugo PMC direktorė Nora Pileičikienė ir Pajūrio skyriaus mokytojų bendruomenė. Muzikinius sveikinimus susirinkusiems absolventams bei svečiams dovanojo Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos Raimundo Žiliaus mokinys Aidas Ališauskas ir koncertmeisteris Vincas Paulauskas.

Absolventai džiaugiasi įgiję paklausias masažuotojo, socialinio darbuotojo padėjėjo, paramediko, kosmetiko, dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo bei gyvūnų prižiūrėtojo profesijas. Už įgytas žinias jie dėkojo savo profesijos mokytojams, kurie kantriai ir su didžiuliu atsidavimu dalinosi sukaupta patirtimi ir įkvėpė siekti profesinių svajonių.

Visiems absolventams linkime garbingai ir atsakingai atstovauti pasirinktą profesiją, nesustoti tobulėti ir didžiuotis įgytu amatu!

Primename, kad jau birželio 1 d. startuoja priėmimas mokytis į Karaliaus Mindaugo PMC tiek Kaune, tiek Palangoje veikiančiame Pajūrio skyriuje! Čia kviečiame įgyti kosmetiko, vizažisto, masažuotojo, paramediko, slaugytojo padėjėjo, individualios priežiūros darbuotojo, gyvūnų prižiūrėtojo, dekoratyvinio želdinimo, renginių ir poilsio paslaugų organizatoriaus profesijas. Mokslai Palangoje – puiki galimybė, norintiems derinti mokymąsi, darbą ir poilsį prie jūros!

 

Dalintis su draugais: