Organizuoti Erasmus+ projekto „Das PerLen-Konzept“ mokymai

2023 04 26

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras kartu su partneriais iš Vokietijos ir Lenkijos dalyvauja Erasmus+ projekte „Das PerLen-Konzept“, kurio tikslas – padėti profesiją besirenkantiems asmenims įvertinti asmeninę mokymosi patirtį, ypatingą dėmesį skiriant socialinėms, žmogiškosioms ir skaitmeninėms kompetencijoms.

Balandžio 17-21 dienomis Karaliaus Mindaugo PMC vyko jau septintasis projekto mokymų etapas. Sukaupta patirtimi ir žiniomis su mokytojais iš Lietuvos, Vokietijos ir Lenkijos dalinosi projekto kūrėjas Dominik Bick (Landesinstitut für Pädagogik und Medien). Šiame etape projekto dalyviai dalinosi projekto įgyvendinimo patirtimis savo ugdymo įstaigose, vertino pasiektus rezultatus. Mokymuose dalyvavusiems Karaliaus Mindaugo PMC mokytojams suteikti sertifikatai, kurie liudija įgytas žinias apie gebėjimą taikyti konceptą ugdymo procese.

Tikimasi, kad „PerLen“ konceptas įsitvirtins kaip pedagogikos forma vietoj dažniausiai mokyklose vertinimui naudojamų testų ar egzaminų. Keturių etapų konceptas prisidės prie asmeninio ir profesinio besimokančiųjų tobulėjimo.

Projekto vykdytojas – Landesinstitut für Pädagogik und Medien (Vokietija).

Dalintis su draugais: