Norintys įgyti profesiją jau gali pildyti prašymus! Dalinamės instrukcija, kaip tai padaryti (video)

Nuo vasario 3 d. iki vasario 15 d. jau galima teikti prašymus dalyvauti priėmime į profesinio mokymo įstaigas! Karaliaus Mindaugo PMC siūlo įgyti masažuotojo, paramediko, kosmetiko ir kirpėjo profesijas! Priėmime gali dalyvauti vieną ar daugiau kvalifikacijų turintys asmenys! Tai puiki galimybė keisti profesiją ir atrasti save iš naujo!

Norintys dalyvauti priėmime kviečiami pildyti prašymus internetu per Bendrojo priėmimo informacinės sistemos profesinio mokymo posistemį. Primename, kad pašyme galima pateikti iki 3 pageidavimų, kuriuos reikia nurodyti prioriteto tvarka pirmu numeriu pažymint labiausiai norimą mokymo programą. To nepadariusiam stojančiajam prioritetiškumas nustatomas pagal prašyme išdėstytą pageidavimų seką, kuriems jis pripažintas tinkamu. Atkreipiame dėmesį, kad kvietimą mokytis stojantysis gaus tik vieną.

Kvietimai mokytis bus skelbiami vasario 18 dieną. Sutarčių sudarymas vyks vasario 18–19 d., jas kvietimus mokytis gavę stojantieji galės sudaryti ir nuotoliniu būdu

Užsiregistravusiems ir bendrajame priėmime dalyvaujantiems asmenims viso priėmimo metu elektroniniu paštu siunčiama informacija dėl duomenų poreikio, rezultatai apie stojančiojo tinkamumą pasirinktoms programoms, kvietimas mokytis ir kiti svarbūs pranešimai. Raginame stojančiuosius atidžiai pildyti informacinėje sistemoje esančią kontaktinės informacijos skiltį ir skaityti LAMA BPO siunčiamus elektroninius laiškus.

Kyla klausimų dėl priėmimo? Kviečiame skambinti tel. +370 626 64580 ir rašyti el. paštu: priemimas@kaupa.lt

Prašymo mokytis Karaliaus Mindaugo PMC pildymo instrukcija:

Dalintis su draugais: