„Naktis mokykloje“: aktyvios pramogos ir naujos pažintys!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre besimokantys mokiniai turi galimybę pažinti mokyklą ne tik dieną, bet ir naktį! Išskirtinis renginys – „Naktis mokykloje“ – kasmet sulaukia didžiulio mokinių susidomėjimo ir aktyvaus dalyvavimo. Kosmetikos skyriaus dar pernai metais inicijuotas renginys šiemet įgavo pagreitį ir tapo tikra aktyvių pramogų fiesta.

Anot Kosmetikos skyriaus vedėjos Daivos Abromavičienės, tai puiki proga mokiniams artimiau pažinti savo mokytojus, susirasti naujų draugų, užsiimti įvairia netradicine veikla, kuri propaguoja fizinį aktyvumą ir edukaciją.

Naktis iš spalio 11 į 12 dieną daugeliui jos dalyvių įsimins ilgam. Kosmetikos skyriaus mokytojų komanda – Ina Starčenko, Laura Lingytė, Ramunė Iešmantienė, Rytis Rutkauskas, Neringa Jaskelevičienė – mokiniams sukūrė pačias smagiausias nakties veiklas. Savo jėgas mokiniai išbandė žaisdami komandinius, stalo ir kompiuterinius žaidimus, dalyvaudami estafetėse. Būrelis aktyviai edukacijai nusiteikusių jaunuolių dalyvavo orientacinėse varžybose po Kauno senamiestį ir iš arčiau pažino lankomiausius objektus. Mokiniai taip pat pramogavo žiūrėdami filmus, nusikeldami į virtualiąją realybę 3D akinių pagalba.

Dėkojame organizatoriams, dalyviams ir iki susitikimo mokykloje naktį jau kitais metais!

Dalintis su draugais: