Nacionaliniame konkurse „Biuro administratorius 2024“ demonstruotas profesinis meistriškumas (foto)

2024 04 17

Balandžio 17-ąją – Tarptautinę biuro administratorių dieną – Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre organizuotas nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Biuro administratorius 2024“.

Pademonstruoti įgytus profesinius įgūdžius susirinko 15 konkurso dalyvių iš skirtingų profesinio mokymo įstaigų, ruošiančių biuro administratorius – Alytaus profesinio rengimo centro, Klaipėdos turizmo mokyklos, Marijampolės profesinio rengimo centro, Panevėžio mokymo centro, Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centro, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro, Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos bei Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro.

Susirinkusius nacionalinio konkurso dalyvius pasveikino Karaliaus Mindaugo PMC Verslo paslaugų skyriaus vedėja Daiva Abromavičienė. Anot vedėjos, biuro administratoriaus profesija yra labai paklausi ir reikalinga, nes be šios srities specialisto sunkiai įsivaizduojamas sklandus biuro darbas. Tai vienas svarbiausių darbuotojų, kuris vykdo daugybę skirtingų užduočių tuo pačiu metu – nuo bendravimo su klientais, tiesioginio vadovo užduočių vykdymo iki stresinių situacijų valdymo. Susirinkusieji konkurso dalyviai turėjo puikią progą įrodyti savo profesionalumą atliekant konkursines užduotis – rengiant dokumentą, atsakant į „Kahoot“ klausimus, analizuojant konfliktiško kliento aptarnavimo situaciją.

Konkurso dalyvių darbus vertino juos atlydėję profesijos mokytojai ir komisijos pirmininkė – Kauno technologijų mokymo centro Personalo vadovė Daiva Veličkaitė. Susumavus rezultatus, paaiškėjo konkurso nugalėtojai. Juos pasveikino Karaliaus Mindaugo PMC direktorės pavaduotojas ugdymui Tomas Darbutas.

I VIETA – Karolina Degutytė, Karaliaus Mindaugo PMC.

II VIETA – Lidija Aurylienė, Klaipėdos turizmo mokykla.

III VIETA – Alina Kerpė iš Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro ir Eglė Juščė iš Karaliaus Mindaugo PMC.

Konkurse netrūko ir edukacinių veiklų bei pramogų. Paskaitą mokytojams „Darbo vieta, ergonomika ir darbuotojų patogumas: balansas tarp efektyvumo ir komforto“ pravedė UAB „Modulit Solutions“ pardavimų vadovė Jurga Merkevičienė. Sužinota daug aktualios informacijos apie ergonomiškos darbo vietos principus. Būsimosios biuro administratorės dalyvavo ir makiažo pamokoje, kurios metu mokėsi dieninio makiažo atlikimo subtilybių. Kaip estetiškai ir greitai pasidaryti dieninį makiažą papasakojo vizažistė Justė Povilaitytė iš Karaliaus Mindaugo PMC. Rankų procedūra palepino ir profesine patirtimi dalinosi kosmetikų profesijos mokytoja Ingrida Baltrušienė.

Dėkojame visiems konkurso dalyviams ir prisidėjusiems prie renginio organizavimo Verslo paslaugų skyriaus mokiniams bei mokytojams. Būsimiesiems renginių ir poilsio paslaugų organizatoriams bei renginių techninio aptarnavimo darbuotojams tai buvo puiki praktika ir vertinga patirtis.

Dalintis su draugais: