Mokytojai atstovavo Lietuvą pasaulio čempionate „OMC Hairworld 2023“

2023 09 15

Rugsėjo 9–11 dienomis Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro mokytojų komanda kartu su Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija dalyvavo prestižiniame pasaulio čempionate Paryžiuje „OMC Hairworld 2023“. Kartu su nacionaline grožio specialistų komanda čempionate dalyvavę mokytojai garsino Lietuvą, profesiją ir pasiekė nuostabių pergalių!

Daugkartinė pasaulio čempionė, Karaliaus Mindaugo PMC vizažo profesijos mokytoja Irma Baltrušaitienė šiemet tapo „auksine“ trenere, nes jos treniruojama vizažistė – Evelina Tamulaitytė „Comercial  bridal  make-up“ rungtyje iškovojo aukso medalį ir tapo pasaulio čempione. Beje, Evelina yra Karaliaus Mindaugo PMC absolventė, tad sveikiname tiek mokytoją, tiek buvusią mokinę su pasauline sėkme.

Čempionate dirbo ir atestuoti OMC teisėjai bei treneriai iš Karaliaus Mindaugo PMC – Irena Žinevičienė, Robertas Sakalauskas, Irma Baltrušaitienė. Tai specialistai, kurių meistriškumas pripažintas tarptautiniu mastu, tad jie vertina kitų meistrų darbus iš viso pasaulio. Džiugu, kad tokio aukšto lygio mokytojai dėsto Karaliaus Mindaugo PMC ir perduoda mokiniams visą sukauptą patirtį.

Čempionate taip pat įvairiose rungtyse debiutavo ir profesijos mokytojai. Janina Peleckytė „Individual Fashion Pro Cut“ rungtyje iškovojo 5 vietą tarp meistrų iš viso pasaulio (trenerė – Irena Žinevičienė). Profesijos mokytoja Žaneta Griškevičienė čempionate iškovojo 4 vietą „Senior ladies street cut and style“, „Senior ladies creative hair color and style“ rungtyje. Su komanda vyko ir čempionate taip pat puikiai startavo profesijos mokytojas Simonas Žilinskas.

Sveikiname visą komandą su pergalėmis Paryžiuje. Didžiuojamės, kad Karaliaus Mindaugo PMC dirba talentinga profesionalų komanda, kuri nuolat stebina pasiekimais ir tobulėjimu!

 

Dalintis su draugais: