lt en

Siuvėjas – operatorius (Kaune)

Priimame mokytis:

  • su pradiniu išsilavinimu (programos trukmė 30 savaičių, suteikiama tik profesinė kvalifikacija) programos kodas P21072301;
  • turinčius 1 kvalifikaciją ir pradinį išsilavinimą į tęstinę mokymo programą (programos trukmė 20 savaičių, suteikiama tik profesinė kvalifikacija) programos kodas T21072301.

Galimybė derinti darbą su mokslais. Prašymai mokytis pildomi LAMA BPO informacinėje sistemoje. Nuoroda į sistemą: www.profesinis.lamabpo.lt

Būsimo darbo specifika

Šią kvalifikaciją įgijęs asmuo: laikosi darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų, paruošia darbui (valo, sutepa, užtaiso, reguliuoja) siuvimo mašiną, patikrina siuvimo mašinos veikimą, naudojasi mažosios mechanizacijos priemonėmis, patikrina kirpinių kokybę bei reikalingas atžymas kirpiniuose, parenka adatą pagal siūlų numerį ir audinių savybes, skiria medžiagų gerąją ir blogąją puses, nustato išilginio siūlo kryptį, siuva petinių gaminių atskirus mazgus, siuva juosmeninių gaminių atskirus mazgus, sujungia atskirus technologinius mazgus į gaminį, patikrina atskiros operacijos kokybę.

Įgiję kvalifikaciją asmenys galės dirbti siuvimo įstaigose, siūti drabužius individualiai bei vykdyti smulkųjį siuvimo paslaugų verslą, bendrauti ir bendradarbiauti, dirbti komandoje.

Kvalifikaciją sudarančioms kompetencijoms įgyti skirti moduliai:

„Pasiruošimas siuvimo procesams“ – išmoksite paruošti darbo vietą ir įrangą siuvimo procesams pagal nurodymus, taip pat paruošti kirpinius ir furnitūrą pagal nurodymus. Siūti atskiras siuvinių detales pagal nurodymus ir atlikti baigiamuosius darbus.

„Drėgminis šiluminis apdorojimas“ – išmoksite paruošti darbo vietą ir įrangą drėgminiam šiluminiam apdorojimui ir atlikti drėgminio šiluminio apdorojimo darbus pagal nurodymus.

„Darbo drabužių detalių siuvimas“ – išmoksite siūti darbo drabužių detales pagal nurodymus bei atlikti darbo drabužių baigiamuosius siuvimo darbus. Taip pat galėsite formuoti darbinius įgūdžius realioje darbo vietoje.

„Įvadas į darbo rinką“ –  realioje darbo aplinkoje įsivertinsite įgytas kompetencijas. Susipažinsite su būsimo darbo specifika. Įsivertinsite asmenines integracijos į darbo rinką galimybes.

Įgytų kompetencijų vertinimas

Kompetencijų vertinimas vyksta įsisavinus (baigus) kiekvieną modulį. Baigiamąją užduotį sudaro dvi dalys: teorinė  (testas) ir praktinė. Baigus visą modulinę programą vyksta Įgytų kompetencijų vertinimas – testas ir praktinė užduotis (iš visų programos mokymosi rezultatų).

Visą siuvėjo – operatoriaus profesinio mokymo programą galite rasti adresu: https://www.kpmpc.lt/kpmpc/profesinis-mokymas

 Susidomėjote? Prašymai mokytis pildomi LAMA BPO informacinėje sistemoje: www.profesinis.lamabpo.lt

Išsami informacija tel. +370 626 64580.

 

Dalintis su draugais: