Mokinių tarybos strateginėje sesijoje – naujų idėjų generavimas ir komandos formavimas

2021 m. birželio 10 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Aukštadvario skyriuje vyko mokinių tarybos strateginė sesija „Siekti. Kurti. Veikti“. Jos metu buvo aptarta mokinių tarybos veikla 2020 – 2021 mokslo metais, generuojamos idėjos būsimiems renginiams. Tam, kad mokinių savivaldos branduolys būtų dar stipresnis buvo organizuojamos komandos formavimo užduotys, diskusijos apie veiklos tobulinimo galimybes.

Tai, kad dalyvavimas mokinių tarybos veikloje tampa puikia galimybe įvairiapusiškai tobulėti ir dėti pagrindus savo sėkmingai ateičiai nuotoliniu būdu tvirtino ir Karaliaus Mindaugo PMC absolventė, buvusi mokinių tarybos pirmininkė Sonata Šidlauskytė. Jos manymu, dalyvavimas mokinių tarybos veikloje mokiniui duoda labai daug. Darbas komandoje padeda ugdyti lyderystę, atsakomybę, bendradarbiavimo įgūdžius bei dovanoja labai daug gražių ir įsimintinų akimirkų.

Strateginės sesijos veiklas Aukštadvaryje organizavo mokinių tarybos pirmininkė Aistė Kazlauskaitė bei mokinių tarybos kuratorės Nijolė Dinapienė ir Ina Starčenko. Su Karaliaus Mindaugo PMC Aukštadvario skyriumi mokinius supažindino jo vedėja Janina Stadalnikienė.

Dalintis su draugais: