Mokinių taryba: komandos formavimas ir naujas veiklos planas

Komandos formavimas, diskusijos apie lyderystę, naujų idėjų generavimas ir renginių planavimas – tik dalis veiklų, kurias atliko Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro mokinių tarybos nariai lapkričio 5-7 d. Pervalkoje įsikūrusioje praktinio mokymo bazėje „Kalbantys sodai“. Čia vykusios strateginės sesijos metu gimė nauji planai, susiformavo stiprus mokinių savivaldos branduolys. Tai aktyvių, socialiai atsakingų mokinių komanda, kuri ne tik atstovaus visus Karaliaus Mindaugo PMC mokinius, bet ir teiks pasiūlymus mokymo proceso tobulinimui, inicijuos problemų sprendimą, dirbs tam, mokinių balsas būtų ir išklausytas ir išgirstas.

Anot Centro mokinių tarybos koordinatorės Nijolės Dinapienės, strateginė sesija ne tik sutvirtino mokinių tarybos komandą, bet ir subrandino veiklų planą 2019 -2020 m.m. „Mokinių iniciatyvumas nuteikia labai optimistiškai. Smagiausia tai, kad jie supranta ir tiki, jog savo aktyviu dalyvavimu tarybos veikloje gali ne tik prisidėti prie pozityvaus mokyklos mikroklimato kūrimo, bet ir patys „augti“ kaip asmenybės. Darbas komandoje visada padeda ugdyti lyderystę, socialinius gebėjimus, atsakomybę, įgyjama bendravimo ir bendradarbiavimo patirties, išugdomas gebėjimas konstruktyviai spręsti problemas ir planuoti laiką,“ – tokius pagrindinius privalumus mokiniui vardija N. Dinapienė.

Tai, kad dalyvavimas mokinių tarybos veikloje tampa puikia galimybe įvairiapusiškai tobulėti ir dėti pagrindus savo sėkmingai ateičiai ne vieną kartą yra tvirtinęs ir mokinių tarybos pirmininkas Justinas Straižys. Jo manymu, gerai suformuota komanda ir aiškaus strateginio plano turėjimas, gali dovanoti daug gražių renginių ir pozityvių pokyčių.

Mokinių tarybai linkime sėkmės ir strateginės sesijos metu numatytų tikslų įgyvendinimo!

Dalintis su draugais: