Mokiniai taria AČIŪ savo mokytojams už įdomias ir įtraukiančias nuotolines pamokas

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Mokinių taryba visų Centro mokinių vardu nuoširdžiai dėkoja savo Mokytojams už kantrybę ir rūpestį, įdėtas pastangas kuriant įdomias ir įtraukiančias nuotolines pamokas, už supratimą ir palaikymą nelengvu karantino metu.

„Šie paskutiniai mėnesiai tapo tikru išbandymu tiek mokiniams, tiek mokytojams. Džiaugiamės, jog mūsų mokytojai yra kūrybiški, labai rūpestingi ir išmanūs. Jie atiduoda visas jėgas, kad virtualios pamokos būtų įtraukiančios ir leistų kaip įmanoma geriau įsisavinti žinias,” – teigia Mokinių tarybos narė Eglė Cvirkaitė ir džiaugiasi, jog mokytojai labai palaiko, atsako į kiekvieną iškilusį klausimą, stengiasi kiekvieną pamoką padaryti išskirtine.

Mokiniai taip pat džiaugiasi Karaliaus Mindaugo PMC naudojama virtualia „Moodle“ mokymo/si aplinka, kur pateiktas pagrindinis mokymosi turinys. „Smagu, jog mokytojai kuria interaktyvias užduotis, dirba su mokiniais individualiai ar grupėse ir stengiasi dėstomą medžiagą pateikti kuo patraukliau, išnaudojant visas virtualios aplinkos galimybes,“ – pasakoja E. Cvirkaitė.

Dalintis su draugais: