Mokiniai pademonstravo kūrybiškumą projekte „Antrinis tekstilės gaminių panaudojimas“

2024 03 28

Tvarumas yra svarbi ir plati tema, kuri dažnai gvildenama įvairių pamokų metu. Diskusijos apima klausimus apie išteklių panaudojimą, energijos vartojimą, atliekų tvarkymą, socialinį teisingumą, klimato kaitą ir daugelį kitų aspektų. Apie tvarumą tekstilės sektoriuje dažnai kalbama Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Tekstilės skyriuje. Čia tvarumo idėja skatina įgyvendinant įvairias edukacijas ir projektus.

Kovo 22 d. siuvėjo ir sukirpėjo-konstruktoriaus specialybių mokinės įgyvendino projektą „Antrinis tekstilės gaminių panaudojimas“ ir sukūrė pačius įvairiausius gaminius, panaudodamos nebedėvimus rūbus, močiutės staltieses ir net kavos pupelių maišus. Siekiama skatinti antrinį tekstilės gaminių panaudojimą bei taip prisidėti prie taršos mažinimo ir tvarumo idėjų tekstilės sektoriuje įgyvendinimo.

Mokinių sukurti darbai įrodo, kad pasitelkus kūrybiškumą ir profesinius įgūdžius galima prikelti drabužius ar kitus tekstilės gaminius antram gyvenimui. Tokie gaminiai gali tapti išraiškingu būdu pademonstruoti savitą asmeninį stilių ir išreikšti paramą tvarios mados judėjimui.

Dalintis su draugais: