Mokiniai įgijo realios darbo patirties įmonės BERNER Group projekte „Ateities jaunimas“

2023 05 15

Gegužės 9–10 dienomis Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Verslo paslaugų skyriaus 11 klasės mokiniai dalyvavo BERNER Group vykdomame tarptautiniame CSR (Corporate Social Responsibility) projekte „Ateities jaunimas“. Kaune įsikūrusioje įmonėje UAB „Albert Berner“ vyko intensyvūs praktiniai mokymai, kurių metu mokiniai mažose grupėse sprendė įvairius verslo iššūkius ir įgijo realios darbo patirties įmonėje vykstančių  pardavimų tema.

Berner Group lektoriai-instruktoriai, taikydami įvairius edukacinius ir interaktyvius mokymo metodus, su mokiniais analizavo aktualias verslumo temas – nuo klientų poreikių identifikavimo ir  produkto idėjos iki reikalingų finansų, plėtros, logistikos, rinkodaros ir pardavimų verslo vystymui. Mokiniai mokėsi spręsti fiktyvią problemą su Berner Group produktu, aiškinosi klientų lūkesčius pasitelkiant taikomąjį metodą, o konsultuojantis su grupės treneriais, ieškojo verslo problemos sprendimų, kuriuos radusišbandė produktą ir jo funkcijas. Pati kūrybiškiausia mokymų dalys – interaktyvios rinkodaros kampanijos parengimas sėkmingam pardavimų vykdymui.

Anot Berner instruktorių, projektas leidžia mokiniams iš arčiau susipažinti su tarptautinės įmonės veikla, vykstančiais procesais, teorijos taikymu praktikoje ir pamąstyti apie asmeninį karjeros kelią, kuris kiekvienam labai svarbus, siekiant realizuoti savo talentus, pomėgius ir įgūdžius. Projekte dalyvavusiems Karaliaus Mindaugo PMC 11 klasių renginių ir poilsio paslaugų organizavimo, biuro administratoriaus, e. pardavėjo – konsultanto, renginių techninio aptarnavimo specialybių mokiniams tai buvo puiki ir įkvepianti patirtis, leidusi patobulėti tiek profesinėje, tiek asmeninėje srityse. Mokymų pabaigoje mokiniams įteikti dalyvavimo projekte pažymėjimai, kurie liudija įgytas žinias ir įgūdžius.

Berner Group yra tarptautiniu mastu už kokybę, aptarnavimą ir kompetenciją pripažinta kompanija, veikianti statybų, transporto ir industrijos sektoriuose. Vienas jos siekių – investuoti į švietimą ir sukurti lygias mokymosi galimybes visiems, nes įmonės požiūriu – investuojant į švietimą ir jaunimo galimybes, investuojama į stipresnę ateities visuomenę. Projektą „Ateities jaunimas“ planuojama vykdyti 23 Europos šalyse. Jo pagrindinis tikslas – padėti jaunimui atrasti karjeros kelius, planuoti savo ateitį, pasinaudojant galimybe pažinti prekybos modulio įžvalgas apie kasdienę įmonės veiklą.

Dalintis su draugais: