Mokiniai diskutavo bendruomeniniame pasitarime

Birželio 13 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko bendruomeninis mokinių ir mokytojų pasitarimas. Jame dalyvavo ir diskutavo Centro mokiniai, profesijos mokytojai, Mokinių tarybos nariai.

Pasitarimo metu apžvelgta Pervalkoje vykusi Mokinių tarybos strateginė sesija, kuri leido ne tik sutvirtinti tarybos komandą, bet ir pasidalinti įžvalgomis apie ugdymo proceso gerinimą. Mokinių tarybos pirmininkas Justinas Straižys pristatė savo komandos Pervalkoje nuveiktus darbus, pateikė bendruomenei artimiausių darbų planą. Diskutuota, kiek funkcijų ir atsakomybių Mokinių taryba turėtų prisiimti ir kaip paskatinti aktyvius mokinius jungtis prie tarybos veiklos.

„Mokinių savivalda yra mokinių teisė ir laisvė savarankiškai inicijuoti mokinių bendruomenei reikšmingus sprendimus, spręsti aktualius klausimus, organizuoti mokinių veiklą. Tikiuosi, kad pavyks sklandžiai dirbti, kartu su komanda organizuoti akcijas, renginius, sėkmingai bendradarbiauti su grupių seniūnais, mokytojais bei administracija sprendžiant mokinių problemas,“ – tikisi Justinas ir kviečia prie Mokinių tarybos jungtis naujus mokinius.

Bendruomeninio pasitarimo metu kelti klausimai, kaip gerinti vidinę komunikaciją, skatinti mokinių motyvaciją, kurti informatyvią ir interaktyvią aplinką.

Dėkojame Mokinių tarybos nariams, kurie nepailsdami kuria, organizuoja, buria mokinius įvairioms prasmingoms veikloms ir įkvepia pozityviems pokyčiams. Linkime sėkmės ir numatytų tikslų įgyvendinimo!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija.

Dalintis su draugais: