Mokiniai demonstravo talentus tradiciniame šou „Karališkieji talentai“

2019 m. spalio 22 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro vyko jau tradiciniu tapęs šou „Karališkieji talentai – tavo svajonės link“. Išskirtinius vokalinius sugebėjimus demonstravo ne tik Karaliaus Mindaugo PMC mokiniai, bet ir svečiai iš Kauno informacinių technologijų mokyklos bei Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro.

Jaunųjų talentų pasirodymus vertino komisija: Karaliaus Mindaugo PMC absolventas,  renginių vedėjas ir organizatorius Viktoras Jermolovas, choreografas ir šokio mokytojas Eugenijus Pūkas bei pernai metais nuostabiai šiame šou pasirodžiusi dainininkė Eglė Flaksytė.

Džiugu, jo šiemet tarp dainingųjų dalyvių pasirodė ir profesinį meistriškumą pademonstravo Karaliaus Mindaugo PMC kirpimo mokymo programos absolventas Airidas Žuravliovas. Vaikinas sėkmingai realizuoja save kirpėjo darbe, gali didžiuoti pasiekimais įvairiuose čempionatuose. Airidas žiūrovams pristatė tris sukurtus įvaizdžius bei vakarinę, vestuvinę ir avangardinę šukuosenas.

Daugiausia dalyviai demonstravo dainavimo talentą, stebino savo kūrybiškumu, drąsa ir įspūdingais vokaliniais sugebėjimais. Atlikėjų pasirodymus vertinusi komisija visus dalyvius pakvietė į žiemą vyksiantį „Karališkųjų talentų“ finalą.

Dėkojame Karaliaus Mindaugo PMC Smulkaus verslo organizavimo skyriui, Sceninės kultūros būrelio kolektyvui už šventę visai bendruomenei! Šventę vedusiems bei technine dalimi besirūpinantiems mokiniams tai buvo puiki reali praktika.

Dalintis su draugais: