Mokiniai dalyvavo seminare „Darbo paieškos strategija“ su „CVMarket.lt“

2024 05 23

Pirmojo darbo paieška daugeliui jaunų žmonių kelia nemenkų iššūkių. Tam, kad į darbo rinką žengti pirmuosius žingsnius būtų lengviau ir sklandžiau, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro mokiniams organizuotas seminaras „Darbo paieškos strategija“ su „CVMarket.lt“ pardavimų direktore Ineta Grigorjeva.

Lektorė pristatė situaciją darbo rinkoje bei darbdavių dažniausiai keliamus reikalavimus darbuotojams. Mokiniams paaiškinta, kaip reiktų teisingai suprasti ir interpretuoti reikalavimus kandidatams, siekiant sėkmingai įsidarbinti. Anot I. Grigorjevos, ieškant darbo, svarbu nuolat peržiūrėti darbo skelbimų portalus, stebėti Užimtumo tarnybos statistiką bei lankytis Karjeros mugėse, siekiant išsiaiškinti kokių specialistų paklausa yra didžiausia.

Seminaro metu pristatytas „CVMarket.lt“ portalas, jo funkcionalumai bei teikiamos galimybės sklandesnei darbo skelbimų paieškai. Taip pat apžvelgtos pagrindinės klaidos rengiant gyvenimo aprašymą (CV) ir dalyvaujant darbo pokalbyje.

Dėka ilgametės patirties dirbant su kandidatais į laisvas darbo vietas, buvo pateikti nuotaikingi ir realūs dažniausių klaidų pavyzdžiai, kurie leido lengviau įsivaizduoti ir suprasti informaciją.

Po seminaro gausus mokinių būrys pasiliko konsultacijoms, kurių metų gilino žinias ir lavino CV rengimo bei dalyvavimo darbo pokalbyje įgūdžius.

Primename, kad Karaliaus Mindaugo PMC mokiniai ištisus metus gali nemokamai konsultuotis karjeros klausimais. Dėl karjeros konsultacijų kviečiame susisiekti el. paštu ugdymas.karjerai@kaupa.lt arba atvykti į Karaliaus Mindaugo pr. 11, 217 kab., Kaunas. 

Dalintis su draugais: