Mokiniai atostogų metu kėlė kvalifikaciją tarptautinėse praktikose Italijoje, Prancūzijoje ir Portugalijoje

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro mokiniai visos vasaros laikotarpiu (pradėję gegužės mėnesį), kvalifikaciją kėlė užsienio šalyse. 23 mokiniai iš 5 mokymų programų atliko tarptautinę praktiką Italijoje, Prancūzijoje ir Portugalijoje.

TARPTAUTINĖ PRAKTIKA ITALIJOJE

Floristo, Masažuotojo bei Renginių ir poilsio paslaugų organizatoriaus mokymų programų mokiniai (iš viso 10 mokinių) tarptautinę praktiką atliko Italijoje, Salerno mieste įgyvendinant projektą  Mokymo proceso ir įsidarbinamumo gerinimas vykdant kokybiškas praktikas ir stažuotes“ (MOKIPRA) (Nr. 2018-1-LT01-KA102-046872).

28 dienų praktiką Floristo ir Renginių ir poilsio paslaugų organizatoriaus mokiniai atliko Olendri resort Paestum (Italija). Floristo mokymo programos mokiniai dirbo puošdami švenčių (vestuvių, krikštynų ir kt.) erdves, gamindami gyvų/negyvų gėlių puokštes, dekoruodami stalus ir puošdami aplinką. Renginių ir poilsio paslaugų organizatoriaus mokymo programos mokiniai susidūrė su Covid-19 iššūkiais ir draudimais organizuoti didelius renginius, tad jų praktika buvo paremta renginių organizavimo simuliacijomis planuojant galimų renginių scenarijų bei eigą, logistiką, finansus ir kt.

Masažuotojo mokymo programos mokiniai praktiką atliko San Severino Park Hotel & Spa (Italija). Mokinės praktikos metu atliko įvairių rūšių masažus klientams, juos konsultavo, taip pat sėmėsi žinių iš profesionalų apie naujas masažo technikas, jų taikymą priklausomai nuo kliento sveikatos būklės ir poreikių.

TARPTAUTINĖ PRAKTIKA PRANCŪZIJOJE IR PORTUGALIJOJE

Kosmetiko ir Kirpėjo mokymo programų mokiniai (iš viso 13 mokinių) tarptautinę praktiką atliko Prancūzijoje ir Portugalijoje įgyvendinant projektą „Profesinio mokymo kokybės gerinimas vykdant mokymusi darbo vietoje grįstas praktikas ir gerosios patirties perėmimo stažuotes“ (BUQVET) (Nr. 2019-1-LT01-KA116-060340).

35 dienų praktiką Perginan mieste, Prancūzijoje, bei Barcelos mieste, Portugalijoje atliko 13 Kosmetiko ir Kirpėjo mokymo programų mokinių. Būsimieji kirpėjai dirbo grožio salonuose bei Barber shop‘uose, kur atliko moteriškus ir vyriškus kirpimus, modeliavimus ir šukavimus, taip pat plaukų dažymus bei džiovinimus. Tai buvo puiki patirtis dirbant su klientais bei atliepiant jų poreikius ir pageidavimus, tobulinant užsienio kalbos žinias bei susipažįstant su kultūriniais skirtumais.

Kosmetiko mokymo programos mokiniai abejose šalyse dirbo grožio salonuose bei SPA centruose. Praktikos metu būsimosios kosmetikės atliko neinvazines veido procedūras, pedikiūrus, manikiūrus, blakstienų priauginimus, depiliacijas, atpalaiduojančius masažus.

KVIEČIAME DALYVAUTI TARPTAUTINĖS PRAKTIKOS ATRANKOSE

Erasmus+ programa suteikia plačias galimybes įgyti, tobulinti ir dalintis profesinėmis žiniomis atliekant praktiką skirtingose Europos Sąjungos šalyse. Šios programos dėka dalyviai įgyja tarptautinės profesinės patirties įvairiose užsienio institucijose, įmonėse ir organizacijose, pagerina užsienio kalbos įgūdžius bei turi galimybę susipažinti su kitos šalies kultūra. Dalyvavimas Erasmus+ programoje turi teigiamą poveikį asmenybės tobulėjimui, prisitaikymui prie darbo rinkos poreikių ir būsimoms darbo perspektyvoms!

Susidomėjai? – drąsiai kreipkis el. paštu projektai@kaupa.lt arba +37061573441. Artimiausios atrankos tarptautinei praktikai jau rugsėjį!

Tarptautines praktikas Karaliaus Mindaugo PMC organizuoja Plėtros skyrius, kiekvienais metais išsiųsdamas vis daugiau mokinių, mokytojų ir administracijos darbuotojų kelti kvalifikaciją užsienio šalyse.

Dalintis su draugais: