Mokiniai apdovanoti už dalyvavimą antikorupcinio švietimo konkurse „Skaidrumą kuriame kartu“

2023 01 17

2023 m. sausio 17 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre lankėsi Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Antikorupcinio švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Daina Paštuolienė ir pasveikino Karaliaus Mindaugo PMC Gimnazijos skyriaus mokinius (Ek3/2, Eso3/) dalyvavus antikorupcinio švietimo konkurse „Skaidrumą kuriame kartu“.

Mokiniams įteikti Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) ženkleliai, stalo žaidimas „Antikoruptika“ ir STT direktoriaus Žydrūno Bartkaus padėkos raštas.

Šiais metais konkurse dalyvavo 3 kartus daugiau dalyvių nei praeitais metais – 3312 mokinių ir 188 klasės iš visos Lietuvos.  Konkurse mokiniai buvo kviečiami atlikti dvi užduotis: individualiai išspręsti testą ir kartu su bendraklasiais atlikti kūrybinį darbą. Karaliaus Mindaugo PMC mokinių kūrybiniam darbui vadovavo Gimnazijos skyriaus mokytojai – Saulius Ūsas ir Dainius Varnas.

Šio konkurso moksleiviams tikslas – ugdyti antikorupcines mokinių nuostatas, skatinti aktyviai domėtis savo, kaip piliečio, vaidmeniu, valstybės ir pasaulio situacija, perprasti svarbiausius skaidrumo principus, kurie yra stiprios, teisingumu ir pasitikėjimu grįstos valstybės pagrindas.

Dalintis su draugais: