Minime Saugesnio interneto savaitę: kviečiame dalyvauti renginiuose!

2021 m. vasario 8-13 dienomis minima Saugesnio interneto savaitė. Jos metu siekiama atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Minint šią savaitę, Karaliaus Mindaugo PMC Mokinių taryba ir Centro administracija 2021 m. vasario 9 d., kviečia dalyvauti online susitikime su Kauno Centro policijos komisariato komisaru Dariu Joneikiu. Kartu su mokiniais, mokytojais ir plačiąja visuomene bus kalbama tema – „Internetinės erdvės pavojai apsiperkant, bendraujant ar ieškant darbo socialiniuose tinkluose“. Susitikimas vyks „Zoom“ platformoje. Daugiau apie renginį: https://bit.ly/2N9PmsU.

Lietuvoje, organizuojant teminę akciją Saugesnio interneto savaitė, įvairios šviečiamosios veiklos ir tiesioginės vaizdo transliacijos saugesnio interneto vyks visą savaitę (vasario 8–12 d.). Visi saugesnio interneto savaitės renginiai: https://bit.ly/2OkVpvn.

Puiki proga pasitikrinti savo žinias saugumą internete – spręsti įdomius testus! Kviečiame jungtis: https://www.epilietis.eu/testai-testai-internetu-ziniu…/

KURKIME GERESNĮ INTERNETĄ KARTU!

Dalintis su draugais: