Masažuotojų profesinio meistriškumo konkurse demonstruotas profesionalumas ir įgytos žinios

2022 11 17

2022 m. lapkričio 16 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko masažuotojų profesinio meistriškumo konkursas, kuriame praktinius įgūdžius demonstravo 11 masažuotojo mokymo programos antrakursių. Jiems tai buvo puiki proga pasitikrinti įgytas žinias ir parungtyniauti tarpusavyje demonstruojant klasikinio nugaros masažo atlikimo techniką.

„Džiaugiuosi būsimųjų masažuotojų aktyviu dalyvavimu šiame konkurse ir visų mokytojų komandiniu darbu organizuojant renginį. Tai puiki proga mums atrasti gabius mokinius, o laimėtojams – suteikti teisę atstovauti Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą kituose respublikiniuose konkursuose,“ – sako Karaliaus Mindaugo PMC Sveikatos paslaugų skyriaus vedėja Vaida Prakapienė.

Konkurso dalyvius pagal nustatytus kriterijus vertino Karaliaus Mindaugo PMC Sveikatos paslaugų skyriaus profesijos mokytojai – Eimantas Pocius, Rita Darbutienė, Milvydė Bindokaitė, Dovilė Urbikienė bei skyriaus vedėja Vaida Prakapienė. Džiugiu, jog prisijungė ir vertintoja iš išorės – Agnė Baranauskienė, kineziterapeutė, reabilitacijos magistrė bei sveikatos ir grožio klinikos „Diaterapija“ įkūrėja.

„Vertinome ne tik masažo judesių atlikimą laikantis klasikinio masažo technikos standartų ir taisyklių, bet ir masažo vientisumo išlaikymą, ergonomiką, profesinį įvaizdį, gebėjimą pasiruošti savo darbo vietą ir kitus dalykus,“ – pasakoja V. Prakapienė. Susumavus vertintojų balus, paaiškėjo šių metų Karaliaus Mindaugo PMC masažuotojų profesinio meistriškumo konkurso nugalėtojai.

I VIETA – Gabija Markevičienė;

II VIETA – Darius Zajevas;

III VIETA – Evelina Radikienė.

Konkurso dalyviai dėkojo savo profesijos mokytojams, kurie kantriai ir su didžiuliu atsidavimu perduoda savo patirtį ir profesines žinias. Sveikiname visus dalyvius ir linkime sėkmės profesiniame kelyje, o nugalėtojams –  pergalingų startų kituose masažuotojų meistriškumo konkursuose.

Dalintis su draugais: