Literatūriniais skaitymais paminėtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metis

2020 m. kovo 10 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Gimnazijos skyrius pakvietė susitikti jaukiame bendruomenės rate ir visiems kartu paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-ąsias metines. Literatūrinių skaitymų metu skambėjo pačios gražiausios per 30 metų laisvės laikotarpį lietuvių autorių sukurtos eilės, prozos kūriniai, eseistika. Kiekvienas bendruomenės narys rinkosi savo mėgstamiausius autorius ir skaitė jų kūrybos ištraukas.

Kovo 11 dieną mums buvo iškovota galimybė – gyventi vieningai ir teisingai, patiems tvarkytis savo gyvenimą laisvoje Lietuvoje. Ši data tai dar viena proga prisiminti istorijos pamokas, apmąstyti vertybes, prisiminti lietuvių rašytojus, kurie savo kūryba telkė visuomenę, kėlė egzistencines temas ir ugdė savimonę. Džiugu, jog mokiniai skaito, aktyviai dalyvauja ir diskutuoja laisvės tema,“ – teigia Gimnazijos skyriaus vedėja Daiva Abromavičienė.

Renginio metu mokiniai ne tik skaitė pasirinktų autorių kūrybos ištraukas, bet ir dovanojo muzikinį sveikinimą. Tikimės, jog ši  tradicija išliks ir gyvuos dar daug metų!

Dalintis su draugais: