Kviečiame pasirašyti mokymosi sutartis!

Sveikiname visus, kurie dalyvavo pagrindiniame priėmime ir gavo kvietimus mokytis Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre! Kviečiame Jums patogiu būdu pasirašyti profesinio mokymo sutartis ir tapti oficialiais Karaliaus Mindaugo PMC bendruomenės nariais!

SUTARČIŲ PASIRAŠYMO BŪDAI:

ELEKTRONINIS (NUOTOLINIS). Tai pats patogiausias ir greičiausias būdas pasirašyti sutartį. Jums tiesiog reikia prisijungti prie LAMA BPIS sistemos. Prisijungę, matysite skiltį SUTARTYS. Čia galite peržiūrėti ir susipažinti su sutartimi, kuri bus pasirašoma. Susipažinus su sutartimi, spaudžiate PASIRAŠYTI SUTARTĮ ELEKTRONINE FORMA. Būtina pažymėti, jog sutinkama su sąlygomis ir tik tuomet spaudžiama pasirašyti. Jums paspaudus pasirašyti, sistema nukreips į elektroninių valdžios vartų tinklalapį, kuriame turėsite pasirinkti identifikavimo ir pasirašymo būdą – per el. banką, su mobiliuoju el. parašu arba tiesiog el. parašu. Visa išsami instrukcija, kaip tai atlikti ⇒ sutarties sudarymo instrukcija.

ATVYKUS Į KARALIAUS MINDAUGO PMC. Rugpjūčio 13 – 18 dienomis kviečiame atvykti adresu Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, 209 kab. Stojantieji, kurie gaus kvietimus mokytis Karaliaus Mindaugo PMC Kurorto verslo skyriuje, laukiami tomis pačiomis dienomis adresu, Gedimino g. 5, Palanga.

SUTARČIŲ PASIRAŠYMO METU BŪTINA TURĖTI ŠIUOS DOKUMENTUS:

  • asmens tapatybę liudijantis dokumentas;
  • baziniai išsilavinimo dokumentai (brandos atestatas arba pagrindinio išsilavinimo pažymėjimas);
  • Sveikatos pažymos kopija (086/a – turintiems tiek pagrindinį, tiek vidurinį išsilavinimą, o 027-1/a – turintiems tik pagrindinį išsilavinimą, nepilnamečiams);
  • 2 nuotraukos dokumentams;
  • Kitų dokumentų kopijos (santuokos liudijimo ir kt.).

Visais priėmimo ir sutarčių pasirašymo klausimais konsultuojama tel. 8 626 64580. 

 

Dalintis su draugais: