Kviečiame įgyti profesiją: žiemos priėmimas vyks vasario 1–11 d.

2024 01 31

Vasario 1 d. prasideda 2024 m. pagrindinio priėmimo į profesinio mokymo įstaigas žiemos etapas. Stojančiųjų prašymai mokytis LAMA BPO informacinėje sistemoje bus priimami iki vasario 11 d. adresu: https://lamabpo.lt/profesinis-mokymas/. Kvietimų mokytis stojantieji sulauks vasario 15 d., o mokymo sutartis su profesinio mokymo įstaigomis pasirašyti galės vasario 19–20 d. Mokymosi procesas prasidės vasario 21 d.

Jeigu jau seniai svarstėte apie naujos profesijos įgijimą ar esamos keitimą, šis kvietimas mokytis yra idealus laikas pradėti veikti. Kviečiame atrasti profesinio mokymo programas, kurios gali atverti naujas karjeros galimybes, atnešti ne tik pasitenkinimą darbu, bet ir svajonių išsipildymą.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras – didžiausias paslaugų sektoriaus profesijų mokymo centras Lietuvoje – kviečia mokytis ir įgyti paklausias sveikatos ir socialinės gerovės, grožio bei verslo krypčių profesinio mokymo programas.

Moderni ir dinamiška profesinio mokymo įstaiga savo veiklą vykdo Kaune ir Palangoje. Besimokantieji praktinius įgūdžius tobulina specializuotose ir moderniose praktinio mokymo bazėse, yra aktyvūs įvairių profesinio meistriškumo konkursų dalyviai, gali didžiuotis pergalėmis čempionatuose ir konkursuose. Išskirtiniame ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse sektoriniame Grožio paslaugų centre mokiniai atlieka praktiką realiomis darbo sąlygomis ir teikia kirpimo, kosmetines, masažo, floristikos, SPA bei kitas paslaugas. Būsimus specialistus moko kompetentinga profesijos mokytojų – praktikų komanda. Tarp jų – ir tarptautinės klasės teisėjai, ir pasaulinio lygio čempionatų dalyviai bei kviestiniai lektoriai.

Dalintis su draugais: