Kviečia profesijų pažinimo konkursas „Mano profesija – kurti grožį“

Kviečiame Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro grožio krypčių mokinius dalyvauti konkurse „Mano profesija – kurti grožį“. Tai Jūsų šansas kūrybiškai pristatyti profesiją bei laimėti vertingų prizų! Konkurse gali dalyvauti jaunuoliai iki 25 metų bei 8-12 klasių bendrojo ugdymo mokyklų moksleiviai iš visos Lietuvos.

Pasitelkę fantaziją pristatykite kirpėjo, vizažisto ir kosmetiko profesijas! Tai gali būti nuotraukos, vaizdo klipai, rašiniai, piešiniai, atskleidžiantys šių profesijų ypatybes ir jas įgijusių profesionalų savybes – tinka viskas, ką tik sugalvosite!

Konkursas vyks socialinio tinklo Facebook paskyroje „Mano profesija – kurti grožį“. Aplankykite šią konkurso paskyrą ir sekite jame talpinamą informaciją. Konkursui pateiktus darbus vertins komisija, kurią sudarys kompetentingi grožio priežiūros srities, verslo, mokslo, meno ir kitų sričių profesionalai. Geriausių darbų autoriai pelnys vertingus prizus ir rėmėjų dovanas. Specialų prizą pelnys ir tas konkurso dalyvis, kurio darbas pelnys daugiausia paskyros lankytojų simpatijų.

Registruotis dalyvauti konkurse ir pateikti kūrybinius darbus galima ir individualiai, ir komandomis iki 2021 m. sausio 7 d. Konkursas rengiamas įgyvendinant projektą „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje”, finansuojamą Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis. Registracija į konkursą jau vyksta čia: https://rb.gy/mmvh1d.

Daugiau informacijos Facebook paskyroje „Mano profesija – kurti grožį“!

Dalintis su draugais: