Kviečia apsilankyti atsinaujinusi Karaliaus Mindaugo PMC „Floristikos studija“

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro „Floristikos studija“ – ne tik moderni praktinio mokymo bazė, kurioje tobulėja floristo mokymo programos mokiniai, bet ir puiki vieta išvysti floristikos meno kūrinius bei susipažinti su čia dirbančiais profesionalais. Vos tik įžengus į „Floristikos studiją“ galima suprasti, kad floristika interjere padeda patalpoms sukurti savitą veidą, harmoniją ir stilių. Įkvėpti rudens gausos ir grožio floristai papuošė studiją originaliais ir ryškiais darbais.

Floristų profesijos mokytojas ir „Floristai ant ribos“ kūrybinis vadovas Antanas Mažonas kartu su mokinių komanda įgyvendino „Floristikos studijos“ interjero dekoro darbus, kurie iš esmės pakeitė bendrą studijos stilistiką. Iėjimą į studiją papuošė didžiulis floristinis paveikslas bei puikiai vientisą stilistiką išlaikantys dekoro elementai. Tam, kad seniau naudoti balti foteliai labiau įsilietų į bendrą stilių floristai juos nudažė ir papuošė stilizuotais elementais.

Kviečiame apsilankyti ir pasigrožėti! Taip pat primename, kad čia visada galite įsigyti ir užsisakyti skintų gėlių, puokščių, floristinių kompozicijų, gėlių vazonuose, floristinio dekoro elementų. Jūsų pageidavimu floristai supakuos dovanas bei suteiks konsultacijas. Čia taip pat galite kreiptis, jeigu reikalingi furšetų, vestuvių, krikštynų, gedulo bei kitų įvairių renginių dekoravimo darbai.

„Floristikos studiją“ rasite adresu: Griunvaldo g. 20, Kaunas (prie prekybos centro „Akropolis“). Tel. +370 682 82665, el. paštas floristikos.studija@kaupa.lt.

Dalintis su draugais: