Kūrėme makiažus ir šukuosenas mados renginiui „Pamatai“

2021 m. liepos 2 d. Kauno M. Žilinsko dailės galerijoje vyko mados renginys „Pamatai“. Tai „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos „Kylantis Kaunas“ projekto „Komoda“ pirmasis mados renginys.

Jame buvo galima pamatyti penkių jaunosios kartos dizainerių kolekcijas: Arielės Ugnės Tarasevičiūtės ženklą „Arielė Ugnė“; Edvino Šikšnian ir Danieliaus Voskoboinikovo „Amfera“; Rūtos Kriaučiūnaitės „Ruta jaan“; Mildos Grikšaitės-Jankuvienės „MildPower“; Kotrynos Lenkauskaitės „Kotryna Lenk Design“.

Mados renginyje dalyvavusiems jaunųjų dizainerių modeliams makiažus bei šukuosenas kūrė Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro vizažisto bei kirpėjo specialybių mokiniai, absolventai kartu su savo profesijos mokytojais. Mokiniams tai buvo puiki patirtis, nes kuriant vizažą ar šukuosenas mados renginiui reikia ypatingai įsiklausyti į dizainerio pageidavimus ir gebėti dirbti greitai bei profesionaliai.

„Vizažisto bei kirpėjo specialybių mokiniai visada noriai dalyvauja įvairiose iniciatyvose, renginiuose, konkursuose, kur gali demonstruoti profesinį meistriškumą ir tobulėti, kaip būsimi specialistai. Kasmet motyvuoti ir puikius praktinius įgūdžius įgiję mokiniai dalyvauja grožio čempionatuose, kur pasiekia aukščiausius rezultatus ir išeina iš profesinio mokymo centro turėdami ne vieną čempiono taurę ar medalį. Smagu, kad mūsų profesijos mokytojų paruošti būsimieji grožio meistrai yra kviečiami dalyvauti atsakinguose projektuose, mados renginiuose, jais tikima ir pasitikima“, – sako Karaliaus Mindaugo PMC direktorė Nora Pileičikienė.

Mados renginyje „Komoda“ šukuosenas ir makiažus kūrė Karaliaus Mindaugo PMC mokinės ir absolventės – Živilė Sendžikienė, Giedrė Ašmenaitė, Brigita Vetčinkina, Milda Švereckytė, Greta Kontenytė, Inga Proc, Veronika Maciulevičiūtė, Vikenta Žemaitytė, Gabrielė Lygeikaitė, Ingrida Paplauskienė. Dėkojame už dalyvavimą renginyje profesijos mokytojams Inga Pravalauskienei, Agnei Eimontienei, Daivai Lukauskaitei ir Eugenijui Rupšiui.

Dalintis su draugais: