Kirpėjo profesija – madinga, ambicinga, kurianti grožį! Vyksta žiemos priėmimas iki vasario 15 d.

Kirpėjo profesiją Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre pasirinkę žmonės žino, jog čia dėsto savo srities profesionalai, užtikrinamas modernus praktinis mokymas, suteikiamos galimybės skleistis talentams dalyvaujant čempionatuose ir konkursuose. Jeigu seniai svajojote dirbti grožio srityje ir įgyti kirpėjo profesiją – kviečiame dalyvauti žiemos priėmime! Iki 2021 m. vasario 15 d. vyksta priėmimas į kirpėjo tęstinę profesinio mokymo programą. Prašymai mokytis pildomi LAMA BPO informacinėje sistemoje. Nuoroda į sistemą: www.profesinis.lamabpo.lt. Priėmime gali dalyvauti vieną ar daugiau kvalifikacijų turintys asmenys.

Bendradarbiaudami su savo profesijos mokytojais mokysitės moterų, vaikų ir vyrų kirpimo, šukuosenų modeliavimo, plaukų sušukavimo, dažymo, garbanojimo, tiesinimo, gaminių iš plaukų komponavimo ir jų pritaikymo. Jums dėstys puikūs mokytojai – praktikai, kurių darbo rezultatai džiugina mokinių profesinėmis pergalėmis. Pernai Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos organizuotame atvirame Lietuvos čempionate „KAUNAS BEAUTY 2020“ mokinės iškovojo pirmąsias vietas „Gala style“ iškilmingos šukuosenos, vakarinės, nuotakos šukuosenos rungtyse bei vyrų komercinio stiliaus, saloninio kirpimo ir sušukavimo rungtyje.

Čia dėsto ekspertė, teisėja, trenerė Irena Žinevičienė, ruošianti mokinius ir studentus kirpėjų „Euroskills“ meistriškumo čempionatams bei įvairiems respublikiniams konkursams. Mokinių pasiekimai – tik prizinės vietos Lietuvoje bei užsienyje . 2020 m. jai suteiktas prestižinis  OMC ,,National Trainer Award 2020“.

Kviečiame mokytis iš geriausių. Kyla klausimų dėl priėmimo? Kviečiame skambinti tel. +370 626 64580 ir rašyti el. paštu: priemimas@kaupa.lt.

Dalintis su draugais: