„Kiemų šventėje“ – jubiliejinis Karaliaus Mindaugo PMC stalas ir gausi bendruomenė (foto)

2024 05 27

Gegužės 24 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro bendruomenė dalyvavo „Kiemų šventėje“ Kauno širdyje – Laivės alėjoje. Tai jau jau tradicija tapęs renginys, kuriuo siekiama puoselėti Kauno miesto ir rajono gyventojų draugystę, paminėti Tarptautinę kaimynų dieną ir atkreipti dėmesį į bendruomeniškumo svarbą.

Karaliaus Mindaugo PMC bendruomenė „Kiemų šventėje“ susėdo prie jubiliejinio šventinio stalo. Juk šiemet švenčiamas garbinga 80-ies metų įstaigos veiklos sukaktis. Visoje Laisvės alėjoje šventinis stalas išsiskyrė precizišku ir profesionaliu dekoru, kurį sukūrė Karaliaus Mindaugo PMC foristikos profesijos mokytojai ir mokiniai. Ryškiaspalvėmis gėlėmis ir vaisiais puoštas stalas praeivius kvietė stabtelti ir susipažinti. Gerą nuotaiką kūrė grimuotojų „Pop art“ grimais bei floristų sukurtais galvos aksesuarais papuoštos darbuotojos. Kirpėjo specialybės mokinės taip pat išsiskyrė savo ryškiomis šukuosenomis. Bendruomenė džiaugiasi sulaukus tiek praeivių dėmesio, komplimentų ir palinkėjimų.

Jeigu ir Jūs norėtumėte prisijungti prie šaunios ir labai bendruomeniškos Karaliaus Mindaugo PMC komandos, kviečiame mokytis. 2024 metų pagrindinis vasaros priėmimas startuoja jau nuo birželio 3 dienos!

Dalintis su draugais: